Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau
Nogame_Nolife

Siūlymas ir nuomonės išsakymas

Rekomenduojami pranešimai

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nogame_Nolife
  • Jūsų siūloma idėja?: Viską aprašysiu žemiau.. 
  • Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ]: Iš kart atsiprašau, bet pažeisiu keletą šablono pildymo taisyklių... Rašau čia, nes "apie viską" skiltis nelabai ir pastebima.. Tačiau galite tą temą perkelti ir ten.. Net nežinau nuo ko pradėti, bet kadangi iškilo didžiausia drama, jog žaidėjų šiame serveryje trūkumas, nusprendžiau išsakyti savo idėjas šiam projektui. Visų pirma kaip ir prieš tai esu sakęs, reiktų nepagailėti bei investuoti į serverio reklamą arba jeigu neleidžia finansinės galimybės, sukurti serverio aprašymą, kuris pritrauktų žaidėjus. Tam, žinoma, reiktų apsvarstyti visas aprašymo puses ir įsitikinti, ar tai tikrai sudomintų žaidėją bei pažvelgti į viską iš kito žmogaus pusės. Šiais laikais žaidėjo nelabai ir nustebinsi, nes projektai viską kopijuoja vienas nuo kito. Ir, žinoma, dauguma dalykų yra matytų. Aplamai kai išgirstame žodį "naujas projektas" mes nelabai ko ir besitikime.. Ateiname, svarbiausia išsilaikyti teises, nes jos - visa ko pradžia ir didžiausias prioritetas. Jeigu jų neturėsi, negausi nei darbo, nieko..  O galbūt reiktų viską pakeisti? Pakeisti tą visą rutiną, kurią matome kiekviename projekte. Galbūt reiktų padaryti taip, kad prisijungęs naujas žaidėjas turėtų veiklos nuo pat pirmų žaidimo sekundžių?

Tarkime žaidėjas atsirastų kalėjime ar kažkur kitur.. Turėtų įvykdyti tam tikrų misijų, kad galėtų pabėgti iš kalėjimo?? bei toliau gyventi normalų gyvenimą, kur viskas nebūtų taip sudėliota į lentynas. Taip kaip yra dabar, viskas atrodo per daug tvarkinga. Nori darbo? Turėk teises ir XP bei kažkokios tai patirties darbe... Neturėsi? Dirbk sau mini darbus... O jei pabandžius taip, kad nebūtinai reiktų teisių? Nebūtinai XP? Galėtų jas įsigyti nelegaliai, pigiau.. tačiau būtų didesnė rizika pakliūti policijai į rankas..  Arba.. jeigu mini darbus padarius labiau reikšmingesnius? Pavyzdžiui mini darbuose taip pat galėtų būti įvairūs rangai, renkami geriausi darbuotojai, vadovai.. Galbūt tada žaidėjams kiltų didesnis noras stengtis dėl aukštesnių pareigų ar pan...Galbūt tada jiems ateitų į galvą mintis "O! Šito man dar neteko matyti..".. 

Nežinau, tai tik mano nuomonė.. Nesakau, kad darykite būtent taip kaip aš pasakiau.. Tiesiog pateikiu galimus variantus.. Galite pritarti arba paprieštarauti mano nuomonei.. 

Žinote, tie, kurie sugalvoja kurti SAMP projektą, prisijungia prie tokios kaip ir nesibaigiančios kovos. Kovos, kuri vyks tol, kol tas žaidimas gyvuos. Kiekvienas kūrėjas bando žaidėjui pateikti realaus gyvenimo ir fantazijos mišinį. Žaidėjai ten ir pasilieka, kur tas "mišinys" yra geresnis.

O geriausiai paklausti žaidėjų, ko jie nori? Kodėl jie nepasilieka projekte ilgiau? Ko trūksta? Galbūt turi pasiūlyti naujos veiklos, kuri bent jau tave sudomintų? Manau, kad čia ir yra ta tema, kurioje proga pasisakyti visiems..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Lil_Rokas    1

Viską tiesą išsakei taip manau ir padaryt ir nepagailėti reklamos parašykit Maybachui povelniu praveskit tuos 20e ir gausit reklama nuo maaybacho sampiniu taip darė kitas serveris nesakysiu koks bet turbūt žinot.Bet aš Už!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Mąstai tikrai gerai, aš už, bet pagalvojus, kad norint visą tai įgyvendint turi viską pradėti nuo 0, o tai truks 1-2 metus, todėl nežinau ar kas apsiimtu tai, kadangi visi taupo laiką, pasiima suknista gamemod'ą iš interneto, pakeičia pavadinimą, įdeda keletą žemėlapio darbų ir viskas, startas!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .