Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau
Monster_Energy

Projekto gaivinimas? Ar pavyks?

Rekomenduojami pranešimai

Pagrindinė informacija apie projekto gaivinimą, ir naują komandos narį:

• Sveiki visiems. Esu naujasis šio projekto administratorius, kitaip sakant antrasis šio projekto savininkas kuris būsiu užsivadines Monster_Energy. Nusprendžiau ateitį į šio projekto savininkus, nes žinau, kad tikrai šis projektas daug ką gali pasiekti, tik pagrindiniui savininikui stipriai trūksta motyvacijos. Kadangi dalyvavau tikrai gan ilgą laiką šiame projekte, stebėjau naujienas ir t.t, Žinau, kad kiekvienas komandos narys stengėsi dėl projekto (Net, ir buve.). Manau, reikia atgaivinti šį projektą ir padaryti jį vėl žaidžiama, o ne užmirštamą. Trumpai apie save prisistatysiu esu kilęs iš Kauno, šiuo metu man eina 16-ieji metai. Daug, ką išmanau su SA-MP projektais, esu ir turėjes savo nenusisekūsių projektų. Bet, ką padarysi gi gyvenimas ir toliau tesiasi <juokiuosi>. Žinau, kad tikrai mums pavyks susigražinti senus mūsų projekto žaidėjus, ir žinoma ateinančius naujus žaidėjus.

Nauji komandos nariai, ir esami. Kas bus su jais?:

• Tikrai senų komandos narių nežadu aš išmesti, stengsiuosi, kad šiame projekte užimtu senesnį žaidėjai kurie yra turėje pareigas. Aišku, lauksiu ir naujų veidų pareiguose kurie tikrai norės išbandyti save ir parodyti ką moką. Kalbant apie mūsų ilgai esamą VYR.MODERATORIŲ @Gux_Pingu labai nuliūdes, bet turėjau padaryti tokį sprendimą. Nušalinti jį. Kadangi, kiek aš žinau ir kiek kiti forumiečiai žino, kad jis žaidžia kitame projekte. Jeigu jisai norės sugryšti į mūsų kolektyvą tikrai mielai jį priimsime.

Kaip pritrauksime žaidėjus, ir kiek tikimes žais mūsų projekte? :

• Turbūt sunkiausia sau klausima ir užsidaviau, bet tikiuosi kuo geriausio. Manau dabar pats mūsų svarbiausias etapas yra žmonių žaidimas mūsų projekte, direktorių, prižiūrėtojų susirinkimas projekte. Stengsiuosi mūsų projektą iškelti tiek Facebook;o grupėmis, tiek SKYPE platformomis (Nors, žinau kad jau jis pasenęs.). Stengsiuosi ir discord'e palaikyti aktyvumą, ir forume, na o ypač tai žaidime.
Manau, kad puikiai susibendrausime. Naujasis administratorius Monster_Energy.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Lukas_Hells    28

Sveikas, tikrai viskas turėtų įvykti sklandžiai jei darysite atnaujinimus normalius ir bus serveryje normaliai reklamos bei snukių.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .