Jump to content
LSantos.lt
Owen_Ferguson

Klaida - Owen_Ferguson

Rekomenduojami pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Owen_Ferguson
  • Kokia klaida radote?: Su gėrimais.
  • Papasakokite apie rastą klaidą [ išsamiai ]: Taigi nusipirkau vandens, kad numalšinti troškulį, parašius /k ir pasirinkus gėrimą paspaudžiau naudoti ir išmeta per vidurį ekrano "GERIATE..." nors nė velnio negeriu ir nemalšinu troškulio, reikia paspausti kairės pelytės mygtuką, kad pradėčiau jį malšinti. Bei dar vieną klaida, kai geriu vandenį, tai jį galiu gerti be perstojo vis parašius /k jį naudoti ir naudoti, gaunu tarą už tai, bet kaip ir sakiau troškulio nemalšinu. Jeigu kažką neaiškiai parašiau, parašyk man į A.Ž ar pasigaukite žaidime, parodysiu vizualiai. Bei dar plius galėtumėt padaryti, jeigu turiu gėrimą rankose antro į rankas paimti negalėčiau, tarkim rašytų: "[!} Jūs jau laikote vieną gėrimą rankose.".
  • P.S Dar vieną klaidą su tuo pačių daigtu, neišmetus taros, t.y nepaspaudus "F" ar "ENTER" mygtuko žaidėjas visą laiką gali numalšinti troškulį, o parašius /k butelius vandens teturi tik 0,5 litro. 
  • Nuotraukos/video parodantis klaidą [ nebūtina ]: -.
  • Dar vienas dalykas, netyčia sukūriau temą ne ten kur jinai turėtų būti, tai manau, kai vienas iš administratorių patikrins šia temą, pabūs geras ir perkels į tą skiltį kurioje temą ir turi būti, dėkingas.
Redaguota , nario Owen_Ferguson

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .