Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau
Leonardo_Gfx

Serverio darbų parašai Nr. 1

Rekomenduojami pranešimai

 • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Leonardo_Gfx
 • Ar tai yra jūsų darbas: Taip
 • Kiek laiko užtrukote skirdami šiam/šiems darbui/darbams: 1h 
 • Jūsų darbelis:  https://imgur.com/a/PCMoOFn
 • Papildomas komentaras: pasakykite kas buvo blogai, ką pataisyti ir pnš., nuotraukas paemiau iš gta 5, nes dar nėra startavęs serveris ir nežinau visų darbų bazių.
   

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Seni, valandos tikrai nėra. Darbai pradžiamokslio ir jeigu jie pirmieji, tai tuomet tikrai šaunu - imk ir tobulėk! Dėl laiko meluoti tikrai nereikia, nes kas čia buvo, tai tik bg, naujas juodas lyeris su pamažintu opacity, random icona, tekstas/sub-tekstas. 2min darbas, sėkmės kituose :)).

EDIT:

Neužmačiau, kad reikia patarimų, tai čia manau ta dalis, kurią tau reiktų paskaityti.

 • Neimk mandrių šriftų. Visi šie kaip aš vadinu "robotiniai" neatitinka sa-mp žaidimo tematikos, o ir jie labiau būna naudojami cinema4d ir kt.
 • Naudok efektų. Nesvarbu ar tu tiesiog praeisi su brushu ir jį pareguliuosi, ar google vaizduose paieškosi kažkokio atspindžio bei uždėsi efektą. Efektas visada pakeis žiūrėjimą į tavo darbą, todėl nepamiršk jį panaudoti.
 • Smagu, kad buvo bandyta užpildyti vietą darbe, bet sub-tekstas manyčiau labai negražiai tame kampe atrodo ir kitą kartą bandyk jį lipinti prie pagrindinio teksto.
 • Didžiausia naujokų problema - didelis outer glow arba drop shadow. Pats susidurdavau su šia problema ir tiesiog stenkis mažinti jo opacity arba išvis nenaudok, nes gadina kokybę ir patį įvaizdį.
 • Netampyk iconų/paveikslėlių, o blogiausiu atveju gali šiek tiek tai padaryti. Tampant objektus labai prastėja kokybė ir plika akimi matosi, kad iconai nėra patys kokybiškiausi.
 • Stenkis naudoti viską kas įmanoma. Pilnai suprantu, kad ,,ko per daug - tas nesveika", bet papildoma patirtis praverčia visada. Iš pačio darbo išspausti galėjai tikrai daug, tik reikia tam negailėti žinių ir laiko.
Redaguota , nario Richard_Orion

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai yra susiję su LSantos.lt reklama. Jums skiriami 5 reputacijos taškai forume kurie sukapsės į jūsų sąskaitą per 24 val

Redaguota , nario Gux_Pingu
Reputacijos taškai uždėti

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Gus_Tas    44

Darbeliai paprasti, bet visai neblogai susižiūri. Aišku yra kur tobulėt, tą jau paaiškino tau viršuje, Richard'as. Sėkmės kituose darbuose, tikiuosi, jog tobulėsi ir ateityje išvysim daugiau ir dar gražesnių darbų!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Dan_Akama    3

Sveikas, darbai tikrai kuklūs bei paprasti, paimtas apkarpytas gta 5 wallpaperis įdėtas logo, ir tekstas. 10 minučių darbas. Nieko verta, bet kaip pradžiai tikrai neblogai, ir manau išvysim daugiau tavo darbų bei aišku daug gražesnius

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Foot_Ball   
Guest Foot_Ball