Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Gux_Pingu

Forumo narys
 • Pranešimų skaičius

  63
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Praleides laiko

  232d 10val 20min 36sek

Gux_Pingu paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 7 2019

Gux_Pingu turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

24 Nuomonė sutampa su kitų

6 sekėjų

Apie Gux_Pingu

Paskutiniai profilyje apsilankė

803 profilio peržiūros
 1. Gux_Pingu

  Emigruoju Teddy_Wiliams

  Pažeista 1 - oji taisyklės: jei serveryje turite daugiau nei 500 patirties (XP) emigruotas nebūsite (nuotraukos pašalintos dėl reklamos).
 2. Gux_Pingu

  Emigruoju Carlos_Bonverte

  Sveikas atvykęs į LSantos.lt. Serveryje susisieks su administracija, jog tave emigruotu. Noriu pranešti, jog vyksta atranka į Frakcijų prižiūrėtoją. Tai tavo šansas prisidėti prie projekto gerovės. Ją rasite skiltyje ATRANKOS.
 3. Gux_Pingu

  Pristatau Charles_Carter

  Sveikas, sėkmės siekiant užsibrėžto tikslo bei sėkmės projekte ir realiame gyvenime, Jei ko prireiks rašyk, padėsiu. P.S. panašią striukę turiu
 4. Paskelbta atranka į projekto prižiūrėtojus. Sėkmės pildantiems. 

   

 5. Gux_Pingu

  Pristatau Lil_Rokas

  Sveikas Rokai. Malonu, jog prisistatei. Sėkmės projekte bei gyvenims. P.S. nuotrauka labai ryški
 6. Gux_Pingu

  Prisistatau Akihiko_Izanagi

  Sveikas atvykęs, malonu, jog prisistatei. Linkiu sėkmės projekte ir realiame gyvenime. Jei ko prireiks rašyk.
 7. Sveiki gerbiami projekto nariai. Kaip ir pastebėjote projektas buvo patyręs stiprų nuosmūkį ties aktyvumu bei komandos sudėtimi. Šiuo metu mes po truputį atsigauname bei bandome atsistoti ant kojų, taigi mums reikalingas komandos pagausėjimas. - Svarbi informacija, pagrindinės taisyklės Privaloma laikytis bendrų projekto taisyklių Paskelbus atsakymą, privaloma per 5 minutes paspausti „Rodyti kas redagavo“ Atsakyti galima tik pilnai atsakius į paruoštus klausimus Jūsų atsakymus matysime tik mes, taigi privaloma atskleisti visą prašoma informaciją Privaloma būti nepriekaištingos reputacijos (nebūti pagarsėjusiu čyteriu ir t.t.) Metų cenzas 15+ (t.y. 2004, 2003, 2002 ir t.t gimimo) Aprašant patirį tose pareigose galima rašyti kitų projektų pavadinimus Analizė skelbiama bus į konkrečias pareigas sulaukus tinkamo kiekio kandidatų Privaloma mokėti aiškiai ir gražiai rašyti lietų kalba, nenaudoti angliškų ar kitų šalių frazių, žodžių, posakių Už PAKVIETIMŲ sistema aktyviam nariui bus skirta 0.25 taško iš 10 galimų Analizuojant bus vertinamas raštingumas, išprūsimas, minčių dėstymas ir pan. - Prižiūrėtojai, į kuriuos galite kandidatuoti BAN/UNBAN prižiūrėtojas Frakcijų prižiūrėtojas - Vertinimo normos Raštingumas bei išprūsimas: 2 taškai Aktyvumas serveryje bei forume: 2 taškai Reputacija, įspėjimų kiekies ir pan.: 1 taškas Anketos struktūra: 1 taškas Minčių išdėstymas: 2 taškas Atsakymų išsamumas bei aiškumas: 2 taškai Viso 10 galimų taškų. Mažiausias taško atėmimas: 0.25 taško. Visos anketos bus įvertintos pasitarus su kolega @Monster_Energy. Kiekviena dalis bus aprašyta atskirai. - Anketos šablonas Jūsų slapyvardis: Tikrasis vardas, gimimo metai, kontaktiniai duomenys (facebook, discord - ABU privalomi): Pasirinktos pareigas: Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas, o ne kitas?: Kokius tikslus turite, kuomet pateksite į projekto komandą?: Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių?: Jūsų charakteris: Ką galite pasakyti apie dabartinius komandos narius?: Jūsų pasiekimai šiame serveryje: Kuo užsiimate šiuo metu projekte?: Kas pastūmėjo jus bandyti prisijungti prie komandos? : Papildomas komentaras (draudžiama rašyti: tenugali geriausiais, sėkmės kitiems ir pan.) (nebūtina):
 8. Gux_Pingu

  Klaida Nogame_Nolife

  Tai nėra klaida. Viską @Teddy_Wiliams paaiškino. Tema rakinama.
 9. Primenu, kad yra įdiegta pakvietimų sistema. Aktyvūs nariai bus apdovanoti. 1) Galimybė nusiimti du forumo įspėjimus; 2) Piniginis prizas serveryje; 3) +0.25 taško atrankoje į projekto komandą. Su kiekvienu aktyviu nariu susisieksiu asmenine žinute forume. Visiems gero ir turiningo laiko praleidimo.

 10. Ši anketa skirta nariams, kurie prarado savo vartotoją t.y. pavogė ar pamiršo slaptažodį. Ši anketa skirta tik vartotojų savininkams, kitu atveju anketos nebus gražinamos. Konfidenciali informacija nebus viešinama. Visos anketos bus PASLĖPTOS, bet mes jas matysime! - Naujojo slaptažodžio negalite gauti, nes: Jūsų vartotojas buvo susigrąžintas ir mes matome, jog jūs vėl žaidžiate serveryje ir/ar pakeitėte slaptažodį Jūsų pašto dežutė pilna, tad patikrinkite ar bus vietos (į el. paštą siunčiame tik išskirtiniais atvejais) Anketas užpildyta ne iki galo ir/ar jos išvis nėra - Anketos šablonas Vartotojo Vardas_Pavardė, kurį norite susigrąžinti: Jūsų vartotojas buvo PAVOGTAS/PAMIRŠAU SLAPTAŽODĮ (netinkamą išbraukti) Jūsų IP adresas (www.manoip.lt): Šį vartotoją naudojote vienas (jei ne, parašykite keliese)?: Jūsų paskutinė prisijungimo data: Jūsų registracijos data serveryje: Ar turėjote taškų paslaugoms? Jei taip, kiek: Anketos bus tikrinamos pagrindinės administracijos ( @Tyshawn_Santos, @Monster_Energy, @Gux_Pingu ) vieną kartą į parą t.y. per 24 valandas anketos bus patikrintos tik vieną kartą. Anketos paskutinį kartą tikrintos xxxx.xx.xx
 11. Gux_Pingu

  Siūlau James_Thinker

  Administracja ties šiuo siūlymu svarsto, laukite atnaujinimų. Tema rakinama.
 12. Gux_Pingu

  Dėl vartotojų apsaugos

  Tikrai norėčiau, jog jūs būtumėte protingi ir paliktumėte apsaugos sistemą, kadangi tai padės Jums apsaugoti savo vartotoją, o jums tai nieko nekainuoja bei suteikiamas geriausios sąlygos. Jums nėra būtinybė užsidėti 2 apsaugos sistemas, užtenka tik vienos - svarbiausia, jog ji būtų. Aš balsuoju - Paliekam.
 13. Gux_Pingu

  Forumo atnaujinimas 0.04 versija

  Sveiki, Lsantos.lt vartotojai, šis atnaujinimas šį kart yra vidutinio dydžio, kadangi jūs šių atnaujinimų net nenorit? Pasigedau pasiūlymų forumui, o kada jų nėra, vadinasi Jums yra gerai taip, kaip yra dabar, ar ne tiesą sakau? Mes stengiames padaryti forumą kuo patogesnį Jums, o ne mums. Mus rūpi kokybė, o ne kiekybė. Taigi, prašau tada nezyzti kur dingo daugiau forumo ar/ir serverio atnaujinimų, kadangi jūs jų nenorite, o jei norėtumėte - stengtumėtes dėl jų. Šis atnaujinimas buvo skirtas kokybės gerinimui bei vartotojų apsaugai. Taigi, kviečiu kartu jį peržvelgti! (Jei turite kokių pasiūlymų drąsiai galite rašyti po tema, dėl jų nebausiu). Pridėtos naujos skiltys: Archyvas, Prižiūrėtojai, prie darbų skilčių pridėta Sub-Forumas Pagyrimai./Papeikimai. Prie Archyvo galės prieiti tik administracijos nariai, kuriems yra suteiktas leidimas Sutvarkyta Pagalba skiltis. Nuo šiol bus galima balsuoti Už ar Prieš šį „atsakymą“ (padėjimą) Taip pat yra dirbama prie dizaino sulietuvinimo Pridėtas „pasisveikinimo“ tekstas kuomet registruojasi naujas narys (virš visos lentelės) Įdėtas Donate sidebar. Visi norintys gali paremti projektą per paypal. Jį galite matyti virš šaukyklos Sutvarkyta foruma klaida, dėl kurios negalėjo be Pakvietimo kodo registruoti nauji nariai. Už pastebėjimą ačiū @Royal_Queen Taip pat sutvarkyta klaida dėl kurios direktoriai, prižiūrėtojai, frakcijų lyderiai galėjo nusiimti sau įspėjimus. Visi bandantys tai padaryti buvo nubausti Kadangi labai rimtai žiūrime į jūsų vartotojų saugumą, tad įdiegiame Google autentifikavimo priemonę, kurią galite rastiek prie „Paskyros saugumas“. Joje, viską rasite kaip ir ką daryti, Taip pat įdėta dar viena apsaugos sistema administracijai serverio (prižiūrėtojai, moderatoriai bei administracija). Ją rasti galite prie „Paskyros saugumas“.
 14. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 15. Gux_Pingu

  [Dalinuosi] Mano naudojamos modifikacijos.

  Sveikas, @Royal_Queen. Dėkoju už pasidalintas modifikacijas. Dėja, bet atlygis už modifikacijas nebus suteiktas. Tema bus užrakinta automatiškai po 7 dienų.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .