Jump to content
LSantos.lt

Royal_Queen

Forumo narys
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Praleides laiko

  90d 13val 17min 44sek

Royal_Queen paskutinį kartą laimėjo Spalio 12 2019

Royal_Queen turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Turintis ką pasakyti

4 sekėjų

Apie Royal_Queen

Paskutiniai profilyje apsilankė

534 profilio peržiūros
 1. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Royal_Queen Kokia tai modifikacija: Keliai, augalai, lempos, skinai. Ar tai yra jūsų modifikacija: Ne. Ar norite atlygio už šią modifikaciją: Jo 8 milijonų. Keliai: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/25377-hd-dorogi-v30.html Augalai: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/27616-new-vegetation-2013.html HD skinai : http://www.mediafire.com/file/8nekcs8b0mcsnnw/HD_GTA_SKIN_PACK_by_Minde95s.7z/file Lempos : https://www33.zippyshare.com/v/23123716/file.html
 5. Royal_Queen

  Prižiūrėtojų taisyklės.

  Taisyklės! 1. Prižiūrėtojas privalo atsakingai žiurėti į savo užimamas pareigas. 2.Prižiūrėtojas būnantis neaktyvus 24-ias valandas arba daugiau, privalo informuoti, jog pateisintų savo neaktyvumą. Neinformuojant apie savo neaktyvumą galite būti nubaustas. 3. Draudžiama piktnaudžiauti paskirtomis pareigomis bei komandomis. Neteisingai priiminėti sprendimus. 4. Draudžiama dalyvauti, žaisti, turėti pareigas kitame SA-MP projekte. Reklamuoti kitus projektus. 5. Draudžiama ilgą laikotarpį nevykdyti savo užimamų pareigų. Už ilgą jų nevykdymą galite būti nušalintas. 6. Prižiūrėtojui už taisyklių nesilaikymą ar jų pažeidimą, netinkamą elgesį ar kitokius, net ir menkiausius nusižengimus gali būti skiriami įspėjimai. 7. Neaukštinti savęs dėl užimamu prižiurėtojaus pareigų, kiekvienam rodyti pagarba ir pavyzdi. 8. Laikytis forumo/serverio taisyklių.
 6. Informacija bei taisyklės. Privaloma turėti įrodymus peikiant prižiūrėtoja. Papeikime privalo būti nurodyta viskas aiškiai. Komentuoti gali tik Administracija, peikiamasis arba giriamasis prižiūrėtojas. Įrodymai negali būti suklastoti, redaguoti ar kažkaip pažeisti. Kurti naują temą su pavadinimu:Peikiu [Prižiūrėtojo užimamos pareigos] Vardas_ Pavardė/Giriu [Prižiūrėtojo užimamos pareigos] Vardas_Pavardė. Įrodymai negali būti senesni nei 12 valandų. Prižiūrėtojas į papeikimą privalo atsakyti per 24 valandas. Laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Anketos šablonas peikiant prižiurėtoja. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė: 3. Dėl kokių priežaščių peikiate šį prižiūrėtoja?: 4. Įrodymai: Anketos šablonas giriant prižiurėtoja. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė: 3. Dėl ko giriate šį prižiūrėtoja: 4. Palinkėjimas:
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .