Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

MIchael_Salvatore

Forumo narys
 • Pranešimų skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Praleides laiko

  361d 3val 26min 3sek

Reputacija

0 Neutralus

2 sekėjų

Apie MIchael_Salvatore

 • Gimtadienis 02/02/1995

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. MIchael_Salvatore

  Siūlau Michael_Salvatore

  tai be pakvetimo tesiog dirbtu ir automatiskai i banko kortele eitu uz kekviena minute pats serveris iskrt moketu
 2. MIchael_Salvatore

  Siūlau Michael_Salvatore

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Michael_Salvatore Jūsų siūloma idėja?:Siūlau algų mokejimo sistema pakeisti. Jūsų siūlomas pasiūlymas :Siūlau kad direktoriai galetu moketi algas pvz du kartus į savaite, tam tikru laiku, Patys darbuotojai algu pasimti negaletu algos butu išmokamos tik direktoriui nuvykus į savivaldybe automatiskai paspaudus moketi algas išmokamos algos pagal pradirbta laika vienu paspaudimu visiems darbuotojams . Žaidėjai galetu matyti pradirbta savo laika parše komanda /pradirbau taip pat matyti kitu darbuotoju pradirbtas min kad butu didesnę motyvacija gauti premija(daugiausiai pradirbes darbuotojas gautu premija čia jau nuo direktoriaus priklauso ) Kuo jis bus naudingas?:Taip butu ir patys direktoriai aktyvesni, privaletu lankytis bent du kartus i savite žaidime, žaidėjai stengtusi kuo daugiau min pradirbti kad gautu kuo didesne alga butu motyvacija, ir manau asirastu tikrai daugiau žaidėjų daugiau praleistu laiko online.
 3. MIchael_Salvatore

  Atranka į serverio prižiūrėtojų postus

  Jūsų slapyvardis: Michael_Salvatore Tikrasis vardas, gimimo metai, kontaktiniai duomenys (facebook, discord - ABU privalomi): vardas; Rimas gimimo metai: 1995-02-02(24m) kontaktiniai duomenys: Shutup#3414 Pasirinktos pareigas: Frakcijų prižiūrėtojas Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas, o ne kitas?:PIrma: esu žmogus, kuriam patinka valdyti tam tikras žmonių grupes, ne išimtis ir frakcijos. Turėdamas Frakcijas savo rankose galiu drąsiai teigti, jog sugebėčiau suspindėti visu gražumu ir serveryje užtikrinti gaujinio vardą. Antra: norisi daugiau veiklos serveryje. Frakciju matau kaip labai patrauklų serverio varikliuką, kadangi tai ėjimas prieš sistemą, pažeidžiant visas taisykles, kas yra dažnam žaidėjui labai smagu. Trečia : turiu nemenką makaulę, todėl šiuose pareigose iš manęs su laiku būtų įmanoma tikėtis nemažai idėjų frakciju atžvilgiu, kurias galbūt matytume serveryje. Kokius tikslus turite, kuomet pateksite į projekto komandą?: Didelį dėmesį skirčiau vadovų bei jų darbuotojų pažinimui, strategijoms. Tokiu atveju galėčiau duoti įvairių patarimų, kaip atitinkamą darbą būtų galima padaryti efektyviau, kaip išgauti daugiau frakciju pravarčių vaisių ir kita. Taip pat nuolatinis stebėjimas (labiausiai vadovų, kadangi tai pareigos, kurias gali eiti ne kiekvienas žaidėjas, reikalaujančios šaltų nervų, masės valdymo įgūdžių ir panašiai) leistų koreguoti bei kurti naujas taisykles frakciju labui. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių?:SA:MP veikloje dalyvauju tikrai ilgą laiką. Save galiu vadinti patyrusiu vilku, kuris buvo užėmęs daug svarbių pareigų, reikalaujančių atitinkamų savybių. Perprasti žmogų man tapo labai lengva, tad šiose pareigose turiu didelį pliusą, kuris padėtų man visapusiškai valdyti frakcijas, jų lyderius bei pačius gaujinius. Iššūkius priimu išskėstomis rankomis, tad come at me bro. Jūsų charakteris:Esu demisingas, greitai gaudausi naujoje aplinkoje, taip pat greitai priemu sprendimus.ir t.t Ką galite pasakyti apie dabartinius komandos narius?:Esu susipažines su vienu komandos nariu tai Monster_Energy šaunus administratorius. :) Jūsų pasiekimai šiame serveryje:Esu aktyvus dalyvauju eventuose ir juos laimiu Kuo užsiimate šiuo metu projekte?:Šiuo metu esu mechanikas. Kas pastūmėjo jus bandyti prisijungti prie komandos? :Noras įnešti kaška naujo i šį projaktą. Papildomas komentaras (draudžiama rašyti: tenugali geriausiais, sėkmės kitiems ir pan.) (nebūtina):
 4. MIchael_Salvatore

  Nuolatinė Atranka Forume Į Fix&Care Firmą

  1.Jūsų V_P žaidime: Michael_Salvtore 2.ūsų VVP nuoroda: https://lsantos.lt/vvp/index.html 3.Kodėl norit būtent į Fix&Care, o ne pvz, į T.R.V ? :Darbas atrodo gana įdomus ir nenubodus. 4.Kiek jums metų? :24m Jūsų charakterio bruožai: Komandiškas, greitai isisavinu komandas,mėgstamas aplinkinių it t..t Ko sieksite mūsų firmoje ?: Pakelti firmos pelna Jūsų aktyvumas per dieną: Apytikslia 6val. esu aktyvus zaidejas.Manau turejo dauguma pastybeti. Kaip suprantate Mechanikų darbą ir jo naudą? :mechanikos žinovas, specialistas ,mašinų prižiūrėtojas, meistras, taisytojas; asmuo, kuris rūpinasi mašinų eksploatavimu. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Iki tol kiol bus darbo ir neatsibos :)
 5. MIchael_Salvatore

  Balsavimas už serverį

  Done

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .