Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Akihiko_Izanagi

Mechanikų direktorius
 • Pranešimų skaičius

  37
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Praleides laiko

  1290d 22val 45min 56sek

Akihiko_Izanagi paskutinį kartą laimėjo Spalio 30

Akihiko_Izanagi turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

9 Neutralus

Apie Akihiko_Izanagi

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Akihiko_Izanagi

  Pagyrimų ir Papeikimų Šablonai

  1. Jūsų V_P žaidime: Akihiko_Izanagi 2.Žaidėjo kurį peikiate V_P: @MIchael_Salvatore +1 įsp. 3. Dėl ko peikiate šį darbuotoją?: Dienos, Savaitės ataskaitų nepildymas. 4. Vaizdo Medžiaga (BŪTINA):
 2. Akihiko_Izanagi

  Konkursai//Taisyklės, Šablonas

  Šioje Temoje bus aprašomos taisyklės prieš konkurso paskelbimą jų nesilaikius - Konkursas TRINAMAS Rašyti tik į temą ( Susiję su KONKURSAIS ) Rašyti pagal anketą pateiktą apačioje: Jūsų V_P Žaidime: Kokį konkursą darysite? : Laiko Terminas: Išsamiai apie jūsų skelbiamą konkursą : Atlygis laimėtojui: Jis vyks Forume ar Serveryje?: Kaip bus renkamas nugalėtojas?: Nerašyti beverčių komentarų. Terminui pasibaigus jei nebus paskelbtas laimėtojas TEMA BUS RAKINAMA BE LAIMĖTOJO. Jei neturite pinigų sumokėti laimėtojui (ar kito žadėto prizo) bus ŠALINAMAS konkursas ir žaidėjas bus nubaustas. JEI SUTINKATE SU TAISYKLĖMIS TAI KURKITE KONKURSUS IR LAIKYKITĖS TAISYKLIŲ+ ŠABLONO. Sekmės!!
 3. Šioje temoje bus surašyti žaidėjai kurie turi įspėjimų. @MIchael_Salvatore- 1 įsp. galima dar pasitaisyti
 4. ŠIOJE TEMOJE BUS ĮRAŠOMI FJS DARBUOTOJAI(TAIP PAT JIE BUS ĮTRAUKTI Į NDS IR PAVADUOTOJAI AR DIREKTORIUS SURAŠYS ANKETĄ DĖL KO JUOS PRIDEDA Į FJS Jūsų V_P Žaidime: Kurį darbuotoją norite įtraukti į FJS: Vaizdinė Medžiaga (BŪTINA) : Ką jis padarė? : O Čia anketa ne vien direktoriui ar pavaduotojams, bet ir darbuotojams iš mūsų firmos ar kitų. Jūsų V_P Žaidime: Kokiai Firmai Atstovaujate? : Darbuotojo kurį norite įtraukti į FJS V_P: Ką jis padarė(IŠSAMIAI) Įrodymai: DARBUOTJAI KURIE ĮTRAUKTI Į FJS:
 5. Akihiko_Izanagi

  Fix&Care//Algų Sistema

  Šioje Temoje bus aprašoma kaip bus mokamos algos ir priežastys kodėl jos bus kai kuriems neišmokamos Galima negauti algos dėl nieko neveikimą ar net neprisijungimą Galima negauti algos dėl bendradarbių žalos Galima negauti algos dėl to kad esat Firmos Juodajame Sąraše Galima negauti algos dėl to, kad neužpildėte Dienos, Savaitės Ataskaitoje Šablonas pasirenkant kiek norite gauti algos ir dėl ko Jūsų V_P Žaidime Įrodymai, kad dirbate Fix&Care Firmoje: Ar neesate FJS(Firmos Juodajame Sąraše) ? : Kiek Norite gauti algos? : Kodėl Norite tiek gauti ?: Įrodymai(vaiz.Medžiaga): KITI DALYKAI APIE ALGAS Algos bus mokamos kas SAVAITĘ Algos gali būti skirtingos PRIVALOMA PATEIKTI DIENOS, SAVAITĖS ATASKAITĄ
 6. Akihiko_Izanagi

  Paslaugos

  Kodėl man būna taip: Įsijungiu SAMP įvedu numeriu 1398 LSANTOS5 Akihiko_Izanagi ir nepapildo kreditų. Ką daryt ?
 7. Akihiko_Izanagi

  Siūlau Mantys_Samperis

  Žodis Klaviatūros kabutėse(Netiesiogine prasme) Tai vat nes kai temą kuri yra tos pačios parinktys
 8. Akihiko_Izanagi

  Siūlau Mantys_Samperis

  Manau įdėja tokia kaip ir pavogta iš temos kūrimo,,Klaviatūros'' Bet pats asmeniškai manau bent man būtų patogiau. UŽ Tai ką tu siūlei aš balsuoju TEIGIAMAI.
 9. ŠIOJE TEMOJE DARBUOTOJAI PATEIKS ATASKAITAS SAVO PRADIRBTO DARBO (Iki 7d. PRIVALOMA užpildyti)Neužpildžius Ataskaitos per 7d. (MAX) Įspėjimas Jūsų V_P Žaidime: Įrodymai, kad dirbate Fix&Care Firmoje: Kiek dienų ataskaitą aprašysite ?: Vaizdinė Medžiaga: Ką jūsų manymu turėtumėte gauti už tai ? :
 10. Akihiko_Izanagi

  Fix&Care//Modifikacijos

  ŠIOJE TEMOJE BUS GALIMA DALINTIS SAVO MODIFIKACIJOMIS PVZ: Mašina, kelias ar kita. TURI BŪTI SUSIJĘ SU MECHANIKŲ DARBU.. Jūsų V_P Žaidime: Kokia modifikacija norite pasidalinti?(Mašina, kelias ir t.t.): Vaizdinė medžiaga, Link ir Pavadinimas(BŪTINA):
 11. Akihiko_Izanagi

  Klaida/Akihiko_Izanagi

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Akihiko_Izanagi Kokia klaida radote?: Teksto Klaida Papasakokite apie rastą klaidą [ išsamiai ]: Atsidarai /mechanikas>>Tiuninguoti tr.priemonę>> Uždaryti parašyta su klaida: Uždaryi Nuotraukos/video parodantis klaidą [ nebūtina ]:
 12. Akihiko_Izanagi

  Ballas Base Carlos'B

  Gražiai Atrodo, manau gerai padirbėta! Bet kaip Carter sakė, klaidų yra, bet tobulėk!!!!
 13. Akihiko_Izanagi

  Siūlymas ir nuomonės išsakymas

  Geros, idėjos aš UŽ!! Be to ilga kalba
 14. Akihiko_Izanagi

  Siūlau Rejus_Geras

  Na, kaip mech. direktorius manau būtų naudinga, tikiuosi, kad kažkas susimastys :>
 15. Šioje Temoje, bus Renkami nauji Pavaduotojai: Būti mech. bent 14 dienų, Jūsų V_P: Įrodymai kad dirbate Fix&Care bent 14 dienų: Kodėl taikotės į šias pareigas? : Jūsų amžius: Discord: Jūsų pasiekimai Fix&Care Firmoje (NAUDOTI IMGUR.COM):

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .