Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Nogame_Nolife

Forumo narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Praleides laiko

  396d 18val 44min 20sek

Nogame_Nolife paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 2

Nogame_Nolife turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

19 Turintis ką pasakyti

Apie Nogame_Nolife

Paskutiniai profilyje apsilankė

49 profilio peržiūros
 1. Nogame_Nolife

  Siūlau Nogame_Nolife

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nogame_Nolife Jūsų siūloma idėja?: Siūlau atnaujinti McDonald's meniu Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ]: Kadangi serveryje yra McDonald's, o įėjus pasirodo, kad tai visai ne mcdonald's , reiktų atnaujinti meniu, nes dabar labai nelogiška.. Kur jūs mcdonalde matėt kepsnį? Koldūnus? Meniu būtų galima atnaujinti taip..: >> Sumuštiniai << * BigMac -- € * Mėsainis su sūriu -- € * McChicken -- € >> Gėrimai << * Coca Cola -- € * Sprite -- € * Fanta -- € * Šalta kava -- € Ir, žinoma, galima prigalvoti daug kitų dalykų. Taip pat būtų galima sukurti ir mcdonald'o darbą. Panašiai kaip ir picų išvežiotojai, tik šiek tiek kitaip. Juos žaidėjai taip pat galėtų išsikviesti į namus. Kuo jis bus naudingas?: Manau, kad tai būtų tiesiog logiškiau, nes atėję visi tikisi mcdonaldo, o ne kažkokios paprastos kavinės..
 2. Nogame_Nolife

  Siūlymas ir nuomonės išsakymas

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nogame_Nolife Jūsų siūloma idėja?: Viską aprašysiu žemiau.. Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ]: Iš kart atsiprašau, bet pažeisiu keletą šablono pildymo taisyklių... Rašau čia, nes "apie viską" skiltis nelabai ir pastebima.. Tačiau galite tą temą perkelti ir ten.. Net nežinau nuo ko pradėti, bet kadangi iškilo didžiausia drama, jog žaidėjų šiame serveryje trūkumas, nusprendžiau išsakyti savo idėjas šiam projektui. Visų pirma kaip ir prieš tai esu sakęs, reiktų nepagailėti bei investuoti į serverio reklamą arba jeigu neleidžia finansinės galimybės, sukurti serverio aprašymą, kuris pritrauktų žaidėjus. Tam, žinoma, reiktų apsvarstyti visas aprašymo puses ir įsitikinti, ar tai tikrai sudomintų žaidėją bei pažvelgti į viską iš kito žmogaus pusės. Šiais laikais žaidėjo nelabai ir nustebinsi, nes projektai viską kopijuoja vienas nuo kito. Ir, žinoma, dauguma dalykų yra matytų. Aplamai kai išgirstame žodį "naujas projektas" mes nelabai ko ir besitikime.. Ateiname, svarbiausia išsilaikyti teises, nes jos - visa ko pradžia ir didžiausias prioritetas. Jeigu jų neturėsi, negausi nei darbo, nieko.. O galbūt reiktų viską pakeisti? Pakeisti tą visą rutiną, kurią matome kiekviename projekte. Galbūt reiktų padaryti taip, kad prisijungęs naujas žaidėjas turėtų veiklos nuo pat pirmų žaidimo sekundžių? Tarkime žaidėjas atsirastų kalėjime ar kažkur kitur.. Turėtų įvykdyti tam tikrų misijų, kad galėtų pabėgti iš kalėjimo?? bei toliau gyventi normalų gyvenimą, kur viskas nebūtų taip sudėliota į lentynas. Taip kaip yra dabar, viskas atrodo per daug tvarkinga. Nori darbo? Turėk teises ir XP bei kažkokios tai patirties darbe... Neturėsi? Dirbk sau mini darbus... O jei pabandžius taip, kad nebūtinai reiktų teisių? Nebūtinai XP? Galėtų jas įsigyti nelegaliai, pigiau.. tačiau būtų didesnė rizika pakliūti policijai į rankas.. Arba.. jeigu mini darbus padarius labiau reikšmingesnius? Pavyzdžiui mini darbuose taip pat galėtų būti įvairūs rangai, renkami geriausi darbuotojai, vadovai.. Galbūt tada žaidėjams kiltų didesnis noras stengtis dėl aukštesnių pareigų ar pan...Galbūt tada jiems ateitų į galvą mintis "O! Šito man dar neteko matyti..".. Nežinau, tai tik mano nuomonė.. Nesakau, kad darykite būtent taip kaip aš pasakiau.. Tiesiog pateikiu galimus variantus.. Galite pritarti arba paprieštarauti mano nuomonei.. Žinote, tie, kurie sugalvoja kurti SAMP projektą, prisijungia prie tokios kaip ir nesibaigiančios kovos. Kovos, kuri vyks tol, kol tas žaidimas gyvuos. Kiekvienas kūrėjas bando žaidėjui pateikti realaus gyvenimo ir fantazijos mišinį. Žaidėjai ten ir pasilieka, kur tas "mišinys" yra geresnis. O geriausiai paklausti žaidėjų, ko jie nori? Kodėl jie nepasilieka projekte ilgiau? Ko trūksta? Galbūt turi pasiūlyti naujos veiklos, kuri bent jau tave sudomintų? Manau, kad čia ir yra ta tema, kurioje proga pasisakyti visiems..
 3. Nogame_Nolife

  Klaida Nogame_Nolife

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nogame_Nolife Kokia klaida radote?: Klaida su eteriu. Papasakokite apie rastą klaidą [ išsamiai ]: Pradėjus vesti eterį su vienu žmogumi viskas gerai, tačiau po to kai tą žaidėją iš eterio išmeti ir nori pridėti kitą žmogų, rašo, kad eterį jau kažkas veda. Nuotraukos/video parodantis klaidą [ nebūtina ]:
 4. Nogame_Nolife

  Siūlau Nogame_Nolife

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nogame_Nolife Jūsų siūloma idėja?: Padaryti komandą, kuri leistų eteryje būti vienam. Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ]: Siūlyčiau radistų darbą šiek tiek palengvinti, nes šiuo metu jei nori vienas žmogus vest laidą, to padaryt kaip ir neįmanomą, nes tarkime /sk galima tik kas minutę, o /eteris privalo būti su kokiu nors kitu žmogumi. Todėl siūlau įdėt kokią nors komandą, kuri nereikalautų kito žmogaus, t.y. leistų laidą vesti vienam, o su kokia kita komanda priimti/išmesti žmogų į eterį. Kuo jis bus naudingas?: Tai labiau palengvintų radistų darbą, nesudarytų nepatogumų.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .