Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Tyshawn_Santos

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  109
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  21
 • Praleides laiko

  1004d 42min 39sek

Viskas, kas parašyta nario Tyshawn_Santos

 1. Tyshawn_Santos

  Gaivinam serverį. Istorija, kaip atradau serverį!

  Taip reikia tik pasistengti visiems.
 2. Tyshawn_Santos

  Atnaujinimas | LS 0.0.7v

  Taigi skelbiu dar vieną nediduką serverio atnaujinimą 1. Jerry ir Statoil degalinėse padarytos parduotuvės galite nusipirkti maisto ir t.t. 2. Sutvarkyta klaida kai įsėsdavai į darbinį transportą 2x kartų rašydavo, kad užsisekti diržą. 3. Naujas spidometras. 4. Naujas hud'as. 5. Nauja mechanikų bazė. https://www.part.lt/perziura/e619706cf20f831673581782ceacb9bb337.png https://www.part.lt/perziura/7e6584b190931f1acedb9e0b060e7baf564.png https://www.part.lt/perziura/2c99961eceae80595bf481b08cb09aca278.png 6. Naujas prisijungimo registracijos vaizdas.
 3. Tyshawn_Santos

  Siūlau Rejus_Geras

  Nereikalingas dalykas, nes administracija gali ištraukt mašiną iš vandens.
 4. Tyshawn_Santos

  Mini atnaujinimas

  1. Sutvarkyta Taxi teleportas adminams. 2. Sutvarkyta rekordo sistema. 3. Sutvarkytas šlavėjų šiukšlių išpilimas. 4. Sutvarkyta klaida su grybavimu neišsivykdydavo /dienosmisijos dabar išsivykdo. 5. Sutvarkyta info lentelė neberodys dviejų vip juostelių. 6. Sutvarkytas Mcdonald's interieras. 7. Sutvarkyta Statoil degalinė buvo vienas objektas nereikalingas. 8. Ištrinti frakcijų žolės pakai, nes nuo jų dyleriai nebeturi veiklos visiškai. 9. Sutvarkyta klaida su naujokų misijom. 10. Sutvarkytos radijos stotys.
 5. Tyshawn_Santos

  Atnaujinimas LS 0.0.6v

  Taigi paskelbsiu ilgai lauktą LS 0.0.6v atnaujinimą. Ištrinta Automobilių pardavimas eikštelė, nes iš jos jokios naudos. Naujas Swedbank'o interjeras. https://imgur.com/a/mPkc0j9 Nauja Statoil degalinė Dillimore miestelyje. https://imgur.com/a/isdklpA Sutvarkyti dylerių vartai. Nuo šiol panaudojus komandą /sunaikinti fūristams susinaikins sunkvežimis kartu ir priekaba. Perkurta /info lentelė į dialog. https://www.part.lt/perziura/3fd5cbb7dab9aaf653c35db4ce8fc78f422.png Sukurta žaidėjų rekordo sistema. https://www.part.lt/perziura/d2005b615e406c2abf6e9cab5a2356f3793.png Sutvarkyta keletas gramatinių klaidų. Visiškai perkurta /ita komanda, optimizuota, su galimybe ateityje lengviau pridėti įtarimų lygius. Sutvarkyta klaida su mirimu dabar atsirasitė ligoninėje. Perkelti verslai kurie mėtėsi bet kur. Iš gaujų perdaryta į frakcijas. Atsiprašau, kad update ne visas ką žadėjau, bet vis šis tas.
 6. Tyshawn_Santos

  Atnaujinimas LS 0.0.5v

  Pridėta daug iconu mini mape bus lengviau rasti svarbes vietas. Dillimore kaimelyje yra sukurtų namų. kuriuos galima nusipirkti. https://prnt.sc/p3gy2s Dillimore kaimelyje sukurta veikianti degalinė. https://prnt.sc/p3gy97 Ištaisytos rastos rašybos klaidos. Pakeistos tekstų spalvos. Pagrindinėje miesto degalinėje padaryta parduotuvė kurioje galima apsipirkti. https://prnt.sc/p3gyeb Naujas kazino mapp. https://prnt.sc/p3gyi7 Įdėta anti-keiksmai. Ištrinti nereikalingi vartai. Sutvarkytos radijos stotys. Įdėtas naujas taromatas. https://prnt.sc/p3gynj Savininkas nauja komanda /atele. Nauja GPS lentelė patogesnė. https://prnt.sc/p3gyug Sutvarkytos komandos /skirtigp /skirtidp /nuimtidp /nuimtigp.
 7. Tyshawn_Santos

  Atnaujinimas LS 0.0.4v

  Ištaisytos visos rastos klaidos. Sumapinta nauja Ligoninė. Sumapinta nauja šlavėjų bazė. Sumapinta eikštelė prie savivaldybės. Sutvarkyta vvp sistema dabar galima užsisakyti kreditų tiek banku tiek sms. Kasdieninis serverio restartas restartuos serverį, o ne išjungs jį. Žaidėjo pradinis xp bus lygus 0. Žaidėjas gaus 2 XP per minutę. NPC Bus sunaikinami serveriui išsijungiant ir nebe sukels problemų, kurias sukėlė ankščiau, pvz: nesirestartavo serveris. Pridėtos komandos: /skirtivip, /skirtidp, /skirtigp, /nuimtidp, /nuimtigp. Sukurta komanda: /skomandos - parodo visas galimas komandas savininkams. Ištrinta viskas kas susieją su darbais: Paštininkas; S.W.A.T; Armija; Sukurta komanda: /duotixp - leidžia žaidėjui duoti patirties taškų. Sukurta komanda: /duotikredu - leidžia žaidėjui duoti kreditų. Pakeisti sms raktažodžiai, atvaizduojami paslaugų lentelėje. Kaip ir sakiau modifikacija yra nebe ta kuri buvo, tai daug ką naujo išvysite serveryje
 8. Tyshawn_Santos

  Atnaujinimas LS 0.0.3v BETA

  LS 0.0.3v BETA 1. Plėšimų sistema. 2. Taromato sistema + šiukšlininkai. https://www.youtube.com/watch?v=feCD2TgCZbg&t=4s 3. Sukurta darbams XP kiekis. 4. Pašalinta SWAT, baikeriai, paštininkai. 5. Ištaisytos rastos klaidos. 6. Sukurta komanda /tara ten galėsite pasižiūrėti kiek turite taros. 7. S.Adminams įdėta komanda /unbanip 8. Gaisrininkų darbas perkeltas į darbai be pakvietimų. 9. Sukurta nauja anti-cheat sistema. 10. Naujas Tele2 interieras. https://cdn.discordapp.com/attachments/586279626230202420/588109673039921152/sa-mp-007.png https://cdn.discordapp.com/attachments/586279626230202420/588109668933697574/sa-mp-006.png
 9. Tyshawn_Santos

  Siūlau Mafijozas_Baryga

  Policijos darbuotojai ir taip gali tikrinti krovinius
 10. Sveiki, sutvarkyta yra vvp sistema galite pirkti kreditus tiek banku, tiek sms žinute.

 11. Tyshawn_Santos

  Svarbi naujiena

  Taigi sveiki draugai ir kolegos noriu pranešti jums svarbią naujieną kuri jus turėtų nudžiuginti. Naujieną būtų tokia, kad turime koduotoją kuris tobulins mūsų serverio modifikaciją, kad jums mielieji būtų įdomiau žaisti, o bus atnaujinta dauguma dalykų viskas prasidės nuo pat žaidimo pradžios kitaip sakant nuo starto. Labai daug dėmesio skirsime naujokams, atnaujinti sistemas, kad naujokai iškart susidomėtų žaidimu, kad juos sudomintų, daugiau nieko nesakysiu viską pamatysite patys. Atnaujinimas turėtų pasirodyt šią arba kitą savaitę. Norėčiau jūsų paprašyti, prie serverio veiklos ir parašyti savo įdėjas ko manote serveryje trūksta, ko norėtumėte dar, kad atsirastų viską rašykit pasiūlymai skiltyje kiekviena anketa bus perskaityta ir galbūt ją išvysite serveryje.
 12. Tyshawn_Santos

  Atranka į serverio prižiūrėtojų postus

  Analizė į Frakcijų prižiūrėtojo postą Kandidatai į Frakcijų prižiūrėtojo postą buvo Michael_Salvatore ir Akihiko_Izanagi. Michael_Salvatore: Anketa tavo patiko, atsakei į visus užduotus klausimus aiškiai suprantamai matosi, kad esi subrendęs žmogus. 10 balų Akihiko_Izanagi: Anketa labai skurdi rašiai net nesistengei rašiai, kad tik parašyt ir tiek. Šiam kartui tavo anketa atmesta labiau pasistenk apsiprask serveryje ir galėsi pabandyt kitą kart. Naujasis Frakcijų prižiūrėtojas: Michael_Salvatore
 13. Tyshawn_Santos

  Klaida/Akihiko_Izanagi

  Sutvarkyta.
 14. Tyshawn_Santos

  Helovynas 2019

  Sveiki sveikinu visus su Helovynų sorry, kad pavėluotai Į serverį yra įkeltas Helovyno eventas, jums reikės rasti moliugus jų bus 30 išmėtyta po visą Gta san andreas žemėlapį parašę komandą /rastimoliuga išmes jums žemėlapyje iconą ir ten nuvykę turėsite rasti moliūgą radę parašysite /moliugas ir atsiimsite prizą
 15. Tyshawn_Santos

  Prisistatau Akihiko_Izanagi

  Sveikas atvykęs, sėkmės projekte
 16. Tyshawn_Santos

  Pristatau Lil_Rokas

  Sveikas atvykęs, aš pats iš kelmės
 17. Tyshawn_Santos

  Klaida Rejus_Geras

  Sutvarkysim.
 18. Tyshawn_Santos

  Klaida Rejus_Geras

  Tai nėra ir neliesk tos tanker kokios problemos.
 19. Tyshawn_Santos

  Pristatau Charles_Carter

  Sveikas atvykęs, sėkmės projekte.
 20. Tyshawn_Santos

  Emigruoju Carlos_Bonverte

  Emigruotas
 21. Tyshawn_Santos

  Emigruoju Owen_Ferguson

  Emigruotas.
 22. Tyshawn_Santos

  Klaida - Owen_Ferguson

  Jokia čia ne klaida, o kai pasiimi buteliuka į ranką turi spaust peles kairi mygtuka arba alt ir atsigeri.
 23. Tyshawn_Santos

  Dėl vartotojų apsaugos

  Sveiki, taigi kiek mačiau daug kam nepatiko vartotojų apsaugos sistema, tai padarom balsavimą kaip nubalsuosit taip ir bus.
 24. Tyshawn_Santos

  Emigruoju Doviz_Esperanto

  Emigruotas.
 25. Tyshawn_Santos

  Emigruoju Fruzis_White

  Emigruotas.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .