Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Showing most liked content since 10/18/2019 visose srityse

 1. 5 likes
  Pagrindinė informacija apie projekto gaivinimą, ir naują komandos narį: Sveiki visiems. Esu naujasis šio projekto administratorius, kitaip sakant antrasis šio projekto savininkas kuris būsiu užsivadines Monster_Energy. Nusprendžiau ateitį į šio projekto savininkus, nes žinau, kad tikrai šis projektas daug ką gali pasiekti, tik pagrindiniui savininikui stipriai trūksta motyvacijos. Kadangi dalyvavau tikrai gan ilgą laiką šiame projekte, stebėjau naujienas ir t.t, Žinau, kad kiekvienas komandos narys stengėsi dėl projekto (Net, ir buve.). Manau, reikia atgaivinti šį projektą ir padaryti jį vėl žaidžiama, o ne užmirštamą. Trumpai apie save prisistatysiu esu kilęs iš Kauno, šiuo metu man eina 16-ieji metai. Daug, ką išmanau su SA-MP projektais, esu ir turėjes savo nenusisekūsių projektų. Bet, ką padarysi gi gyvenimas ir toliau tesiasi <juokiuosi>. Žinau, kad tikrai mums pavyks susigražinti senus mūsų projekto žaidėjus, ir žinoma ateinančius naujus žaidėjus. Nauji komandos nariai, ir esami. Kas bus su jais?: Tikrai senų komandos narių nežadu aš išmesti, stengsiuosi, kad šiame projekte užimtu senesnį žaidėjai kurie yra turėje pareigas. Aišku, lauksiu ir naujų veidų pareiguose kurie tikrai norės išbandyti save ir parodyti ką moką. Kalbant apie mūsų ilgai esamą VYR.MODERATORIŲ @Gux_Pingu labai nuliūdes, bet turėjau padaryti tokį sprendimą. Nušalinti jį. Kadangi, kiek aš žinau ir kiek kiti forumiečiai žino, kad jis žaidžia kitame projekte. Jeigu jisai norės sugryšti į mūsų kolektyvą tikrai mielai jį priimsime. Kaip pritrauksime žaidėjus, ir kiek tikimes žais mūsų projekte? : Turbūt sunkiausia sau klausima ir užsidaviau, bet tikiuosi kuo geriausio. Manau dabar pats mūsų svarbiausias etapas yra žmonių žaidimas mūsų projekte, direktorių, prižiūrėtojų susirinkimas projekte. Stengsiuosi mūsų projektą iškelti tiek Facebook;o grupėmis, tiek SKYPE platformomis (Nors, žinau kad jau jis pasenęs.). Stengsiuosi ir discord'e palaikyti aktyvumą, ir forume, na o ypač tai žaidime. Manau, kad puikiai susibendrausime. Naujasis administratorius Monster_Energy.
 2. 4 likes
  Medikai - Tai darbas kuris mums suteikia medicininę pagalba ir išgydo nuo įvairių ligų. Ko reikia norint patekti į medikų firmą ? Turėti 2.500 patirties taškų. Turėti B kategorijos teises. Nebūti B - liste. Turėti teamspeak 3 programėlę. Būti perskaičius visą medikų informaciją. Taisyklės BŪTINA | Kiekvieną diena pradirbti bent po 60 minučių. BŪTINA | Pradirbti bent jau savaitę arba pateksite į B - listą. BŪTINA | Priiminėti iškvietimus. DRAUDŽIAMA | Prašinėti rangų. BŪTINA | Dalyvauti visose treniruotese , veiklose. BŪTINA | Gerbti direktorių / pavaduotoją. BŪTINA | Gerbti savo kolegas DRAUDŽIAMA | Keiktis per raciją. BŪTINA | Nešaudyti kolegų. BŪTINA | Po darbo sunaikinti darbo tr.priemonę ir persirengti uniformą [/persirengti]. Darbo komandos ./lgydyti [ žaidėjo nick'as ] - Išgydyti žaidėjo ligą ./hgydyti [ žaidėjo nick'as ] - Atstatyti žaidėjo ligą ./gydyti [ žaidėjo nick'as ] - žaidėjo gydymas kai jis guli ligoninėj ./diagnozuoti [ žaidėjo nick'as ] - nustatyti kuo serga žaidėjas ./dirbu - paskelbsite, kad jūs dirbate ir priimate iškvietimus. ./pradirbau - parodys kiek laiko pradirbote šią savaitę ./medskamb - iškvietimų sąrašas ./rangai - sužinosite darbo rangus. ./kviecia - kai turėsite laisvo laiko ir neturėsite iškvietimų galite naudotis šia komanda ir padėti serverio bot'ams. ./vaziuoju - priimsite iškvietimą. Darbo grafikas Pirmadienis - 10h - 21h Antradienis - 9h - 21h Trečiadienis - 10h - 21h Ketvirtadienis - 10h - 21h Penktadienis - 12h - 18h Šeštadienis - Dirba tik savanoriai Sekmadienis - Dirba tik savanoriai Pasilieku pilną teisę redaguoti šią temą.
 3. 2 likes
  Sveiki. Tikiuosi sulaukti didesnio žaidėjų aktyvumo, to tikėdamasis skelbiu atranką į SanNews įmonę iki STOP. Prieš pildydami anketą privalote būti susipažinęs su įmonės taisyklėmis bei informacija. Atsakymus prašau rašyti lietuviškais simboliais bei argumentuotai. Nekeisti teksto spalvos. Reikalavimai; Turėti banko sąskaitą, xp kiekis nesvarbus, vairuotojo teises. Anketa: Jūsų V_P: Apibūdinkite save (geros, blogos savybės. min - 5 sakiniai): Ar esate prieš tai dirbęs šį darbą? (Jei taip, papasakokite): Kodėl renkatės būtent šį darbą bei ko sieksite?: Kokia vienos raidės kaina skelbime?: Jūsų discord:
 4. 2 likes
  Šioje temoje pateikiamas temų sąrašas. Kiekvienas darbuotojas privalo laikytis šio sąrašo. Jei turite nusiskundimų dėl kainų ar galvojate, jog reiktų kažką pakeisti, rašykite asmenine žinute forume arba discord'e. Papildomų paslaugų sąrašas bus pildomas.
 5. 2 likes
  Jei turite nusiskundimų dėl įmonės darbuotojų arba norite suteikti papildomų taškų darbuotojams, kurie atliko gerą darbą, galite naudotis žemiau pateiktais šablonais. Pildydami šabloną kurkite naują temą.. Rašydami papeikimą: [PAPEIKIMAS] Darbuotojo V_P Rašydami pagyrimą: [PAGYRIMAS] Darbuotojo V_P Papeikimo šablonas: Jūsų V_P: Žaidėjo kuriam rašote papeikimą V_P: Nurodykite priežastį, pateikite įrodymus: Pagyrimo šablonas; Jūsų V_P: Žaidėjo kuriam rašote pagyrimą V_P: Nurodykite priežastį, pateikite įrodymus:
 6. 2 likes
  2 Papeikimai bei Pagyrimai Šioje temoje galite skųstis mediku arba pagirti už gerai atliktą darbą ar už kaiką kitą. Už kiekvieną taisyklingą papeikimą tas medikas bus baudžiamas nuo (1-3) darbo papeikimų (Žiūrint pagal atliktą pažeidimą). Taisyklės rašant aplikacijas. 1.Rašyti tikrą tiek savo tiek skundžiamo žaidėjo V_P ( Vardą Pavardę) 2.Atsakymą rašyti kitokia spalva negu klausimas. Medikų papeikimo anketa: 1.Jūsų V_P žaidime: 2.Mediko kurį skundžiate V_P žaidime: 3.Priežąstys dėl ko medikas skundžiamas: 4.Įrodymai, kad medikas nusižengė (Būtina): Medikų pagyrimo anketa: 1.Jūsų V_P žaidime: 2.Mediko kurį giriate V_P žaidime: 3.Priežąstys dėl ko medikas yra gyriamas: 4.Įrodymai, kad jis jums padėjo, ar ką nors padarė gero (Nebūtina):
 7. 2 likes
  SanNews, dar kitaip vadinamas Radistų darbu. Ši įmonė užsiima skelbimų platinimu bei rūpinasi, kad serveryje būtų pakankamai veiklos žaidėjams. T.y. veda įvairias laidas, žaidimus, pokalbius, diskutuoja įvairiomis temomis ar pan. Šis darbas puikiai tinka norintiems atskleisti save ir įgyvendinti dar neįgyvendintas idėjas. Dirbame nuo PIRMADIENIO iki PENKTADIENIO 9:00 -- 21:30 (Pasibaigus darbo laikui gali dirbti savanoriai bei toliau vykdyti įmonės veiklą). ŠEŠTADIENIAIS nuo 10:00 -- 22:00 (Dirbantiems iki 00:00+ bus skiriami papildomi darbo taškai). SEKMADIENIAIS poilsio diena, tačiau žaidėjų skelbimai priimami. Savanoriai taip pat gali vesti laidas (už tai bus skiriami papildomi darbo taškai). Darbuotojas pradėjęs dirbti SanNews įmonėje privalo išdirbti nors 7 dienas. Priešingu atveju - įtraukiamas į juodąjį sąrašą. Per dieną privaloma išdirbti nors 60 minučių. Būtina laikytis nurodyto kainų sąrašo, kurį rasite (ČIA). Darbo metu privaloma važinėtis tik darbiniu transportu. Griežtai draudžiama tiuninguoti ar kaip nors keisti įmonės automobilius. Darbo pabaigoje būtina /sunaikinti transportą. Jokiu būdu nepalikti viduryje gatvės. Į iškvietimus atvykti laiku, neapgaudinėti klientų. Taip pat draudžiama vogti klientus iš kolegų (pvz. Kitas darbuotojas priima iškvietimą, o atvykstate Jūs). Tokiu atveju gresia įspėjimai. Eterio metu elgtis pagarbiai, nevartoti necenzūrinių replikų ar pan. Taisyklės gali būti pildomos. Norintys įsidarbinti į SanNews įmonę privalo turėti Banko sąskaitą bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Įmonės informacija gali būti pildoma.
 8. 2 likes
  Naujasis medikų direktorius - @Teddy_Wiliams Naujasis radistų direktorius - @Nogame_Nolife Išrinkti naujieji direktoriai turi susikurti darbo temas per 24 valandas. Sveikiname.
 9. 2 likes
  1. Sutvarkyta Taxi teleportas adminams. 2. Sutvarkyta rekordo sistema. 3. Sutvarkytas šlavėjų šiukšlių išpilimas. 4. Sutvarkyta klaida su grybavimu neišsivykdydavo /dienosmisijos dabar išsivykdo. 5. Sutvarkyta info lentelė neberodys dviejų vip juostelių. 6. Sutvarkytas Mcdonald's interieras. 7. Sutvarkyta Statoil degalinė buvo vienas objektas nereikalingas. 8. Ištrinti frakcijų žolės pakai, nes nuo jų dyleriai nebeturi veiklos visiškai. 9. Sutvarkyta klaida su naujokų misijom. 10. Sutvarkytos radijos stotys.
 10. 1 like
  Labos nakties ir saldziu sapnu
 11. 1 like
  Algų sistema - tai papildomas būdas darbuotojams užsidirbti pinigėlių už pradirbtas minutes , paimtus iškvietimus bei surinktus pagydymus. TAISYKLĖS bei INFORMACIJA 🚑Nuotraukos privalo būti įkeltos į imgur.com. 🚑/info lentelė privalo būti padaryta ta pačią dieną ir įkelta iki 00:00. 🚑Nuotrauka turi būti ryški , nepikseliuota , aiški , kitaip alga bus atmesta 🚑Redaguojant anketą, būtina nurodyti priežastį, kitaip alga bus atmesta. 🚑Forumo Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo Vardas_Pavardė. 🚑Už nuotraukų padirbinėjimą būsite nubausti 2 darbo įspejimais. 🚑Algų anketa turi būti tvarkinga, be jokių papildomų priedų ir pnš. 🚑Nuotraukoje turi aiškiai matytis data, kitaip alga nebus pridėta. 🚑Jei nesilaikysite bent vienos taisyklės jums alga nebus pridėta. 🚑Atsiimti algas galima bus tik savaitgaliais t.y. šeštadieniais ir sekmadieniais. 🚑Dėl algų kreiptis tik pas @Teddy_Wiliams . 🚑Už pradirbtas minutes jūs gausite taipat algą minučių nuotrauka padaryta turi būti per /info 🚑Minučių nuotraukoje turi matytis, kad jūs esate medikas. 🚑Norinti jog alga būtų skaičiuojama būtina turėti 10 iškvietimų bei 10 pagydymų arba 15 pagydymų. 🚑Alga už pagydymus bus skaičiuojama tik tuomet, jei pagydymų bus +20 arba mažiau. 🚑Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis alga dvigubinasi. Kainoraštis: 1 iškvietimas - 500 € 1 pagydymas - 400€ 1 minutė - 250€ Anketa: 🚑Jūsų Vardas_Pavardė: 🚑Kiek iškvietimų paėmėte? 🚑Kiek pagydymų surinkote? 🚑Kiek minučių pravažinėjoti su darbo tr.priemonę? 🚑Jūsų /info lentelė (Privalo būti įkelta į imgur.com): Darbuotojai kurie turi prikaupę algos: 🚑 Darbuotojas V_P 0€ 🚑 Darbuotojas V_P 0€ 🚑 Darbuotojas V_P 0€ 🚑 Darbuotojas V_P 0€ 🚑 Darbuotojas V_P 0€
 12. 1 like
  Antrasis etapas mechanikų direktoriaus rinkimuose: Pateko į antrajį etapą - @Mafijos_Tevas , @Akihiko_Izanagi , @Tonny_James. Kadidatų apklausa vyks šiandien ~20 valandą mūsų serverio discord'e. P.S Tokie lengvi rinkimai užsibaigia, nes išrinkti visi firmų direktoriai.
 13. 1 like
  Dyleriai-Jie tave gali aprūpinti viskuom Amunicija, ir narkotikais.Pagrindinis Dyleriu priešas Teisėsauga tad būsimasis Dyleri jei nori patekti perskaityk apačioje Dylerio atmintine ir lauk atrankos! TAISYKLĖS 1.Bendrauti su Baikeriais(taikomos išimtys nebent pats direktorius nenori) 2.Nevogti iškvietimų 3.Nerašynėti nesamonių racijoje 4.Nenaudoti admin komandų kad aptarnauti klientą 5.Klausyti valdžios/aukštesnio rango darbuotojų 6.Turėti discord bei veikianti mikrafoną 7.Elgtis mandagiai su klientais 8.Jeigu klientas pradeda šaudyti pasidarote SS(ScreenShot) ir galit neaptarnaut 9.Neprašynėti rangų 10.Pradirbti 5dienas 11.Nepalikinėti vartų 12.Neleisti pašalinių(išskyrus Baikeriai) 13. Jeigu pašalinis bazėje turi pilną teisę sušaudyti TRANSPORTAS Buritto- Remington- PRISIEMU PILNĄ TEISĘ REDAGUOTI!
 14. 1 like
 15. 1 like
  Taisyklės: 🚑Mokėti naudotis TeamSpeak3 programėle. 🚑Būti perskaičius medikų taisykles bei medikų pagrindinę informaciją. 🚑Atsakymus pažymėti "RED" spalva 🚑Anketoje draudžiama naudoti necenzūrinius žodžius. 🚑Atsakymus pastorinti [pvz.: Anketa] Klausimai 🚑Jūsų V_P žaidime: 🚑Kodėl norite tapti mediku?: 🚑Kokią pareigą atlieka medikai?: 🚑Koks jūsų aktyvumas?[Valandomis]?: 🚑Ar ketinate įnešti naujovių į mūsų firmą,jei ketinate tai kokios jos?: 🚑Parašykite trumpą aprašymą apie save:[nemažiau kaip 50 žodžių]: 🚑Kiek laiko ketinate išbūti mūsų firmoje?: 🚑Ar esate dirbę dar kaškada mediku , jei taip kaip sekėsi?: 🚑Ko sieksite mūsų firmoje?: 🚑Koks jūsų amžius?: Sąvokos Medikai - Teddy_Wiliams - /diagnozuoti - /medskamb -
 16. 1 like
  Tolimųjų Reisų Vairuotojai - Tai žmonės kurie važinėja kiekvieną dieną veža sunkius krovinius ilgais maršrutais. Taisyklės: 1.Neįžeidinėti, neignoruoti bendradarbių ir kitų serverio žaidėjų 2.Racija naudoti tik darbo reikalams. 3.Neprašyti, nepapirkinėti valdžios, kad pakeltu rangą. 4.Pradirbti bent 40min per dieną 5.Draudžiama atsisakyti nuvežti krovinį nebent kolega jį perima. 6.Per dieną nuvežti bent 3 krovinius (Pasirinkimas jūsų) T.R.V komandos: Rangai: 1.-Pradedantysis 2.-Apsipratęs 3.-Profesionalas 4.-Senas Vilkas Darbo Transportas: - LineRunner - Packer - RoadTrain Reikalavimai: Turėti Teises Turėti 5,500xp Nebūti Juodajame sąraše( angl. B-list)
 17. 1 like
  Naujasis fūristų direktorius - @Rejus_Geras Išrinktas naujasis direktorius turi susikurti darbo temas per 24 valandas. Sveikiname.
 18. 1 like
  >> Informacija << Taksi - Darbas, vežimas pagal užsakyma nuo taško A iki taško B. €/km nustato direktorius. >Transportas< CABBIE | TAXI | JESTER >Drabužiai< pirmas rangas | antras rangas | trečias rangas | ketvirtas rangas >Komandos< >Rangai< >> TAISYKLĖS << Klausyti valdžios. Bendradarbį vežti nemokamai. Laikytis darbo grafiko Dirbti su unfiroma Darbo metu laikytis Kelio eismo taisyklių. (K.E.T.) Darbo metu privaloma būti diskord'e. Dienos minimumas 60min. Reklamas, jog dirbate draudžiama skelbti. išskyrus. (/Dirbu) Naujokus iki 200xp vežame NEMOKAMAI Draudžiama priėmus iškvietima, atsiteleportuoti pas iškvietėja. (/get; /to) Ispėjima galima nusiimti praėjus 48h nuo jo gavimo. Privaloma išdirbti 7dienas. Nevogti klientų iš kolegų. Darbo metu draudžiama vartoti/turėti narkotiniu medžiagų. Privaloma dalyvauti valdžios rengiamose treniruotėse Darbo laikas: Pirmadienis - Ketvirtadienis 08:00-10:00 [Pertrauka: 10:00 - 15:00] 15:00-16:30 [Pertrauka: 16:30 - 17:30] 17:30-18:30 [Pertrauka: 18:30 - 19:00] 19:00-20:00 [Darbo laiko pabaiga] Penktadienis 12:00-13:00 [Pertrauka: 13:00 - 14:00] 14:00-15:30 [Pertrauka: 15:30 - 16:00] 16:00-17:00 [Pertrauka: 17:00 - 17:30] 17:30-18:00 [Darbo laiko pabaiga] Šeštadienis - Sekmadienis Laisvadieniai, dirbti neprivaloma.
 19. 1 like
  Nu žiūrėsim kaip čia tau seksis, tik nenuvilk. gl
 20. 1 like
  Sveiki, Lsantos.lt vartotojai, šis atnaujinimas šį kart yra vidutinio dydžio, kadangi jūs šių atnaujinimų net nenorit? Pasigedau pasiūlymų forumui, o kada jų nėra, vadinasi Jums yra gerai taip, kaip yra dabar, ar ne tiesą sakau? Mes stengiames padaryti forumą kuo patogesnį Jums, o ne mums. Mus rūpi kokybė, o ne kiekybė. Taigi, prašau tada nezyzti kur dingo daugiau forumo ar/ir serverio atnaujinimų, kadangi jūs jų nenorite, o jei norėtumėte - stengtumėtes dėl jų. Šis atnaujinimas buvo skirtas kokybės gerinimui bei vartotojų apsaugai. Taigi, kviečiu kartu jį peržvelgti! (Jei turite kokių pasiūlymų drąsiai galite rašyti po tema, dėl jų nebausiu). Pridėtos naujos skiltys: Archyvas, Prižiūrėtojai, prie darbų skilčių pridėta Sub-Forumas Pagyrimai./Papeikimai. Prie Archyvo galės prieiti tik administracijos nariai, kuriems yra suteiktas leidimas Sutvarkyta Pagalba skiltis. Nuo šiol bus galima balsuoti Už ar Prieš šį „atsakymą“ (padėjimą) Taip pat yra dirbama prie dizaino sulietuvinimo Pridėtas „pasisveikinimo“ tekstas kuomet registruojasi naujas narys (virš visos lentelės) Įdėtas Donate sidebar. Visi norintys gali paremti projektą per paypal. Jį galite matyti virš šaukyklos Sutvarkyta foruma klaida, dėl kurios negalėjo be Pakvietimo kodo registruoti nauji nariai. Už pastebėjimą ačiū @Royal_Queen Taip pat sutvarkyta klaida dėl kurios direktoriai, prižiūrėtojai, frakcijų lyderiai galėjo nusiimti sau įspėjimus. Visi bandantys tai padaryti buvo nubausti Kadangi labai rimtai žiūrime į jūsų vartotojų saugumą, tad įdiegiame Google autentifikavimo priemonę, kurią galite rastiek prie „Paskyros saugumas“. Joje, viską rasite kaip ir ką daryti, Taip pat įdėta dar viena apsaugos sistema administracijai serverio (prižiūrėtojai, moderatoriai bei administracija). Ją rasti galite prie „Paskyros saugumas“.
 21. 1 like
  Moderatorius - tai asmuo, kuris priežiūri forumo skiltis bei baudžia pažeidėjus pagal nustatytus baudimo balus. Taip pat šis asmuo turi teisę užblokuoti asmenį už masinius arba grubius pažeidimus. INFORMACIJA BEI TAISYKLĖS Metų cenzas nuo 14+ metų, išimtys nėra daromos; Mokėti tvarkingai rayšti lietuvių kalba bei tinkamai paaiškinti ar (ir) padeti forumo vartotojui; Turėti bendrą supratimą apie forumą, jo komandas bei kt.; Būti susipažinusiam su bendromis forumo taisyklėmis, jų laikytis; Mokėti atskirti forumo taisyklių pažeidimus bei pritaikyti bausmes; Neturėti forume nei vieno įspėjimo (privalumas); Būti neturėjus ginčų su projekto administracija (privalumas); Anketą yra laisvos formos (CV) Forumo pranešimai turi būti visi argumentuoti bei parašyti „į temą“ (privalumas); Mokėti dirbti komandoje ir individualiai, greitai priimti sprendimus (pageidautina); Privaloma prisiimti atsakomybę už padarytus veiksmus ; Laikytis bendrųjų forumo taisyklių; SKILČIŲ MODERATORIAUS RINKIMAS Analizės nebus, su tinkančiu asmeniu į Skilčių moderatorių susisieksime asmeniškai; Temos užrakinimas numatomas po 1 - 2 tinkamų asmenų į šias pareigas išrinkimą; Asmuo bus renkamas bendru administracijos sprendimu; ANKETOS REIKALAVIMAI Trumpas prisistatymas (vardas, amžius, kontaktai, pomėgiai, charakterio bruožai ir kt.); Išsamios bei argumentuotos priežastys kodėl pildote į šį postą; Pagrindinės priežastys dėl ko esate geresnis už kitus; Pasakojimas kaip ruošiatės tvarkytis su pareigomis, bausti pažeidėjus (galbūt turite kažką naujo?); Jūsų pasiekimai šiame serveryje, patirtis šiose pareigose (toliau Skilčių moderatorius); Santykiai su projekto administracijos nariais; Taip pat galite pridėti kažką savo, kas jūsų nuomonę būtų svarbu; TEMOJE GALIOJANČIOS BAUSMĖS Forume vartotojo (IP) užblokavimas Forumo vartotojo įspėjimai Turinio šalinimas/paslėpimas Pagarbiai Vyriausiasis moderatorius Gux_Pingu
 22. 1 like
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Leonardo_Gfx Ar tai yra jūsų darbas: Taip Kiek laiko užtrukote skirdami šiam/šiems darbui/darbams: 1h Jūsų darbelis: https://imgur.com/a/PCMoOFn Papildomas komentaras: pasakykite kas buvo blogai, ką pataisyti ir pnš., nuotraukas paemiau iš gta 5, nes dar nėra startavęs serveris ir nežinau visų darbų bazių.
 23. 1 like
  Map darbėlių šablonas norit pasidalinti sukurtu darbu: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dellano_Dellano Kiek laiko sugaišote kurdamas šį darbą. apie 4 valandas. Ar šis darbas yra jūsų kurtas: Tikrai taip Ar norėtumėte reputacijos taškų už sukurtą darbą: Žinoma https://imgur.com/a/S4UowGe
 24. 1 like
  https://imgur.com/eBrUs1m https://imgur.com/uucHwCq https://imgur.com/YzjI0sI https://imgur.com/dg5rgbO https://imgur.com/sbLgu7K https://imgur.com/8bGPeMW
 25. 1 like
  Šių taisyklių privalo laikytis ir jas žinoti kiekvienas mūsų serveryje žaidžiantis žaidėjas. Nusižengus taisyklėms būsite baudžiami atitinkamom bausmėm. Serverio taisyklės: Draudžiama naudoti modifikacijas kurios palengvina žaidimą: S0beit, aim, auto c-bug, walhack, [ nametag ], visi cleo failai kurie palengvina žaidimą, smoothcam leidžiamas tik turite pranešti administracijai, kad naudosite kitu atveju galite būti užblokuotas. Draudžiama reklamuoti kitus samp projektus. Draudžiama apgaudinėti serverio žaidėjus. Draudžiama įžeidinėti, vartoti keiksmažodžius. Draudžiama meluoti ar kaip nors kitaip apgaudinėti administracija. Draudžiama naudoti serverio klaidas savo labui, privalote pranešti serverio administracijai. Draudžiama pardavinėti serverio turtą už realius pinigus. Draudžiama turėti daugiau nei vieną paskyrą serveryje [jei turite brolių/sesių privalote pranešti serverio administracijai. Draudžiama prašinėti administracijos pinigų. Draudžiama prašinėti administracijos heal/fix/get išimtis nėra medikų, mechanikų, taxi. Draudžiama grobimo ar kitos veiklos metu gydytis su komandomis. Draudžiama Muštis/šaudyti prie svarbių pastatų. Draudžiama trukdyti naujokams laikytis teisias, juos žudyti. Draudžiama daryti serveryje dm ir šaudyti visus serverio žaidėjus. Draudžiama palikti žaidėją AFK nepaspaudus esc mygtuko. Privaloma: Privaloma serveryje būti mandagiam, pasisveikinti. Privaloma registruotis Vardas_Pavardė forma, kad neįžeisti žaidėjų. Privaloma gerbti visus serveryje esančius žaidėjus. Privaloma laikytis visų taisyklių. Pasilieku teisią redaguoti ar papildyti temą.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .