Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Foot_Ball

  Mini atnaujinimas

  Na tokie lengvučiai atnaujinimai ir BugFix. Sekmės su projektu, ir džiaugiuosi, kad nenuleidai dar rankų.
 3. Bmw_Weed

  Mini atnaujinimas

  Reikalingas Bux fix. Lauksime kito ir manau gero atnaujinimo!
 4. Ankstesni
 5. Jason_Cortez

  Mini atnaujinimas

  Opaa , mldc seniuk taip ir toliau
 6. Tyshawn_Santos

  Mini atnaujinimas

  1. Sutvarkyta Taxi teleportas adminams. 2. Sutvarkyta rekordo sistema. 3. Sutvarkytas šlavėjų šiukšlių išpilimas. 4. Sutvarkyta klaida su grybavimu neišsivykdydavo /dienosmisijos dabar išsivykdo. 5. Sutvarkyta info lentelė neberodys dviejų vip juostelių. 6. Sutvarkytas Mcdonald's interieras. 7. Sutvarkyta Statoil degalinė buvo vienas objektas nereikalingas. 8. Ištrinti frakcijų žolės pakai, nes nuo jų dyleriai nebeturi veiklos visiškai. 9. Sutvarkyta klaida su naujokų misijom. 10. Sutvarkytos radijos stotys.
 7. Sveiki, taigi darau savo pirmąja atranką į fūristų direktorių, tikiuosi sulaukti daug gerų anketų, tai netempęs gumos, pradėkime atranką. [Atrankos taisyklės] » Metų cenzo nėra » Anketą privaloma rašyti atsakydamas į punktus » Atrankoje draudžiamos melagystės » Privaloma rašyti rišliais sakiniais, vartoti lietuviškas raides. » Atrankoje pasistenkite pajungti savo lietuvių žinias. » Prašau nedaryti spalvotų raidžių, geriausia juoda [Analizavimas] Iš viso bus kaip ir 3 prizinės- ką tai reiškia. Gavę 2 arba 3 vietą, kitoje atrankoje turėsite didesnius šansus gauti direktoriaus postą.P.S aišku jeigu gavote 2 vietą, o direktorius atsistatydina, postas perleidžiamas būtent jam [Klausimai] » Jūsų prisistatymas (amžius, teigiamos ir neigiamos charakterio savybės, patirtis); » Kodėl pildote į šį direktorių?; » Jūsų aktyvumas (minutėmis); » Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?; » Jūsų idėjos fūristų darbui; » Kaip rinksite savo darbuotojų komandą?; » Galite pridėti ir savo minčių;
 8. James_Thinker

  Siūlau James_Thinker

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: James_Thinker Jūsų siūloma idėja?: Aprašysiu Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ]:1. Kai sudaužai mašina ir pradeda rūkti dūmai, tada mašina lėčiau važiuotu. 2. Padaryti kai pasitaisai mašina garaže, kad eitu pelnas į mechanikų fondą. 3. Taksistam padaryti lagaminėlius, kad galėtų vežioti, nes kolkas darbo nėra. 4. Fūristam būtų galima vežioti baldus, pvz kad nusiperki namą ir gali statytis baldus, nuėjus į parduotuve nusiperki baldą ir gali statytis jį namuose. Bet jei nebūna to baldo parduotuvėja tai turi atvežti furistai. Kuo jis bus naudingas?: Mechanikam, taksistam ir furistam
 9. Policijos Departamentas- Tai Los Santos mieste įsikūrusi policijos būstinė, kurioje dirba vieni geriausių policininkų visame mieste, jų moto yra Gint- Saugoti-Padėti, šie žodžiai jiems neleidžia niekada palikti civilius likimo valioje. Reikalavimai 3.500k xp Teisės Ginklų licencija Rodyti didelį norą į šį darbą Turėti didelį aktyvumą Nebūti nusižengusiam serveriui. Valdžia Direktorius: Denis_Biel Pavaduotojas: Nėra Komandos Rangų išvaizda 1 rangas: Inspetorius 2 rangas:Vyresnysis inspektorius 3 rangas: Vyr.Komisaras 4 rangas: Valdžia Taisyklės Privaloma pradirbti minimumą, nepradirbus (60min) [1 isp] Draudžaimi keiksmažodžiai per /r [1 isp] Privaloma pagarbiai elgtis su sulaikytais Ginklus naudoti leidžiama kai asmuo nuo jūsų bėgą, bet turite turėti įrodymus, ginklų naudojimas ne pagal paskirtį [išmetimas] Baudą siūloma iki 25 star, viršijant 5 [1 isp] Privaloma dalyvauti visose valdžios rengiamose treniruotėse veiklose, nedalyvavus 3 [ 1 isp] Afk bazėje gali būti neribotą laiką, už bazės afk draudžiama Jeigu žinote kad nepradirbsite minimumo pildote neaktyvumo anketą [Bus pildoma] Pagarbiai PD direktorius @Denis_Biel Padėta kurti by: @Benito_Kenshini
 10. Sveiki visi, pagaliau sulaukiau to tinkamo kandidato į šias pareigas, ne tuščiažodžiavimų pradedu analizę [Atrankos dalyviai] @Denis_Biel [Žaidėjo analizavimas] Žaidėjo anketa man patiko, prisistatymas buvo trumpas bet aiškiai suprantamas, tik man pakliudė kad rašei be nosinių raidžių, stenkis rašytis su jomis, tai šiam kartui tik tiek, gauni šias pareigas su 1 savaitės bandamoju laikotarpiu, bus stebimas tavo aktyvumas, turi 48h sukurti temas, nesukūręs būsite ne įspėjimų išmestas iš pareigų. [Prizininkai] 1-vieta: Denis_Biel 2-vieta: 3-vieta:
 11. Royal_Queen

  Nušalinami prižiūrėtojai.

  @Benito_Kenshini gražinamas į DPKT prižiūrėtojo pareigas, atsitokėjo ir suprato ką blogai padarė, pažadėjo savo geresni aktyvuma, bet bus stebimas ir jeigų nors vienas nusižengimas daugiau atleista jam nebebus.
 12. Tyshawn_Santos

  Emigruoju Owen_Ferguson

  Emigruotas.
 13. Tyshawn_Santos

  Klaida - Owen_Ferguson

  Jokia čia ne klaida, o kai pasiimi buteliuka į ranką turi spaust peles kairi mygtuka arba alt ir atsigeri.
 14. Owen_Ferguson

  Klaida - Owen_Ferguson

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Owen_Ferguson Kokia klaida radote?: Su gėrimais. Papasakokite apie rastą klaidą [ išsamiai ]: Taigi nusipirkau vandens, kad numalšinti troškulį, parašius /k ir pasirinkus gėrimą paspaudžiau naudoti ir išmeta per vidurį ekrano "GERIATE..." nors nė velnio negeriu ir nemalšinu troškulio, reikia paspausti kairės pelytės mygtuką, kad pradėčiau jį malšinti. Bei dar vieną klaida, kai geriu vandenį, tai jį galiu gerti be perstojo vis parašius /k jį naudoti ir naudoti, gaunu tarą už tai, bet kaip ir sakiau troškulio nemalšinu. Jeigu kažką neaiškiai parašiau, parašyk man į A.Ž ar pasigaukite žaidime, parodysiu vizualiai. Bei dar plius galėtumėt padaryti, jeigu turiu gėrimą rankose antro į rankas paimti negalėčiau, tarkim rašytų: "[!} Jūs jau laikote vieną gėrimą rankose.". P.S Dar vieną klaidą su tuo pačių daigtu, neišmetus taros, t.y nepaspaudus "F" ar "ENTER" mygtuko žaidėjas visą laiką gali numalšinti troškulį, o parašius /k butelius vandens teturi tik 0,5 litro. Nuotraukos/video parodantis klaidą [ nebūtina ]: -. Dar vienas dalykas, netyčia sukūriau temą ne ten kur jinai turėtų būti, tai manau, kai vienas iš administratorių patikrins šia temą, pabūs geras ir perkels į tą skiltį kurioje temą ir turi būti, dėkingas.
 15. Owen_Ferguson

  Emigruoju Owen_Ferguson

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Owen_Ferguson Jūsų info lentelės nuotrauka su pinigais ir XP serveryje iš kurio emigruojate: https://www.part.lt/img/5a73394809ce15d88987e963802f594661.png Jūsų info lentelės nuotrauka su pinigais ir XP mūsų serveryje: https://www.part.lt/img/d75949f5b00a03e4bfdef5f1614c16d297.png Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: Pirmoji diena. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP servery?: Jau gan senokai ten nebežaidžiu. Nuotrauka su užrašu serveryje iš kurio emigruojate Emigruoju į LSantos.Lt serverį: https://www.part.lt/img/207d93fc86b527724b8f7e4bcc3bb748898.png Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP'Ą?: Uoj ilgokai kokius 6 metus, bet su pertraukom. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Pirmom dienom, kol įsiminu kur kas. Kuris miestas jums labiausiai patinka Los Santos, San Fierro ar Las Venturas?: Šiaip jokio skirtumo, šiaip visi geri. Iš kur sužinojote apie LSantos.Lt serverį?: Žaidimų forume. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Šiaip kol kas galiu dirbti tik valytoju. Ar buvo sudėtinga rasti Regitrą?: Visai nesudėtinga, vienas, du ir vietoje buvau. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Kol kas ne. Ar naudojote /admin komandą? Jei taip, tai ar buvo jums suteikta pagalba?: Ne, nes dar nemačiau nei vieno administratoriaus. Ar teko naudotis /kviesti komanda? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Ne, bet jeigu bus proga tikrai pasinaudosiu, patikrinsiu taksi paslaugas.
 16. Informacija pildantiems į prižiūrėtojo pareigas. Griežtai draudžiama kopijuoti anketas. Stenkites nedaryti klaidų, rašykite aiškiai ir suprantamai. Neturėkite blogos reputacijos serveryje (Kaip čytinimas, buginimas ir pnš). Turėkite patirties vadovavime. Viską aprašykite argumentuotai ir išsamiai. Žinokite serverio/ prižiūrėtojų taisyklės ir visą kitą informaciją. Anketa yra laisvos formos. Anketos reikalavimai. Trumpas prisistatymas (Vardas,amžius, charakterio bruožai, pomėgiai ir pnš) Kodėl pildote į šio prižiūretojo pareigas. Papasakokite kaip ruošiates tvarkytis su šiomis pareigomis. Jūsų pasiekimai šiame projekte. Kaip vertinate savo elgesi serveryje kitų žaidėjų atžvilgių. Kokie jūsų santykiai su serverio administracija/žaidėjais. Papasakokite kuo jūs esate geresnis už kitus.
 17. @Bmw_Weed Nušalinamas nuo frakcijų prižiūrėtojaus pareigų už pareigų nevygdyma - nesukurtos temos kurioms sukurti buvo skirtos 48h. @Benito_Kenshini Nušalinamas nuo direktoriaus prižiūrėtojaus pareigų už direktoriaus posto dalynima be atrankos http://prntscr.com/pi29hs , http://prntscr.com/pi29o6
 18. Gux_Pingu

  Dėl vartotojų apsaugos

  Tikrai norėčiau, jog jūs būtumėte protingi ir paliktumėte apsaugos sistemą, kadangi tai padės Jums apsaugoti savo vartotoją, o jums tai nieko nekainuoja bei suteikiamas geriausios sąlygos. Jums nėra būtinybė užsidėti 2 apsaugos sistemas, užtenka tik vienos - svarbiausia, jog ji būtų. Aš balsuoju - Paliekam.
 19. Tyshawn_Santos

  Dėl vartotojų apsaugos

  Sveiki, taigi kiek mačiau daug kam nepatiko vartotojų apsaugos sistema, tai padarom balsavimą kaip nubalsuosit taip ir bus.
 20. Tyshawn_Santos

  Emigruoju Doviz_Esperanto

  Emigruotas.
 21. Doviz_Esperanto

  Emigruoju Doviz_Esperanto

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Doviz_Esperanto Jūsų info lentelės nuotrauka su pinigais ir XP serveryje iš kurio emigruojate: https://imgur.com/a/K8nXrQN Jūsų info lentelės nuotrauka su pinigais ir XP mūsų serveryje: https://imgur.com/a/HmYmjIg Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje?: 1h Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP servery?: Nes patiko sitemos, bei map darbai Nuotrauka su užrašu serveryje iš kurio emigruojate Emigruoju į LSantos.Lt serverį: https://imgur.com/a/AP3Ugw0 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP'Ą?: 1metus Ar dažnai naudojate /gps komandą? :Ne Kuris miestas jums labiausiai patinka Los Santos, San Fierro ar Las Venturas?: Ls Iš kur sužinojote apie LSantos.Lt serverį?: Is draugu Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Neteko Ar buvo sudėtinga rasti Regitrą?: Ne Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne Ar naudojote /admin komandą? Jei taip, tai ar buvo jums suteikta pagalba?: Ne Ar teko naudotis /kviesti komanda? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Ne
 22. Gux_Pingu

  Forumo atnaujinimas 0.04 versija

  Sveiki, Lsantos.lt vartotojai, šis atnaujinimas šį kart yra vidutinio dydžio, kadangi jūs šių atnaujinimų net nenorit? Pasigedau pasiūlymų forumui, o kada jų nėra, vadinasi Jums yra gerai taip, kaip yra dabar, ar ne tiesą sakau? Mes stengiames padaryti forumą kuo patogesnį Jums, o ne mums. Mus rūpi kokybė, o ne kiekybė. Taigi, prašau tada nezyzti kur dingo daugiau forumo ar/ir serverio atnaujinimų, kadangi jūs jų nenorite, o jei norėtumėte - stengtumėtes dėl jų. Šis atnaujinimas buvo skirtas kokybės gerinimui bei vartotojų apsaugai. Taigi, kviečiu kartu jį peržvelgti! (Jei turite kokių pasiūlymų drąsiai galite rašyti po tema, dėl jų nebausiu). Pridėtos naujos skiltys: Archyvas, Prižiūrėtojai, prie darbų skilčių pridėta Sub-Forumas Pagyrimai./Papeikimai. Prie Archyvo galės prieiti tik administracijos nariai, kuriems yra suteiktas leidimas Sutvarkyta Pagalba skiltis. Nuo šiol bus galima balsuoti Už ar Prieš šį „atsakymą“ (padėjimą) Taip pat yra dirbama prie dizaino sulietuvinimo Pridėtas „pasisveikinimo“ tekstas kuomet registruojasi naujas narys (virš visos lentelės) Įdėtas Donate sidebar. Visi norintys gali paremti projektą per paypal. Jį galite matyti virš šaukyklos Sutvarkyta foruma klaida, dėl kurios negalėjo be Pakvietimo kodo registruoti nauji nariai. Už pastebėjimą ačiū @Royal_Queen Taip pat sutvarkyta klaida dėl kurios direktoriai, prižiūrėtojai, frakcijų lyderiai galėjo nusiimti sau įspėjimus. Visi bandantys tai padaryti buvo nubausti Kadangi labai rimtai žiūrime į jūsų vartotojų saugumą, tad įdiegiame Google autentifikavimo priemonę, kurią galite rastiek prie „Paskyros saugumas“. Joje, viską rasite kaip ir ką daryti, Taip pat įdėta dar viena apsaugos sistema administracijai serverio (prižiūrėtojai, moderatoriai bei administracija). Ją rasti galite prie „Paskyros saugumas“.
 23. Royal_Queen

  Peikiu Benito_Kenshini

  Prižiūrėtojas gauna 2 įspėjimus!!
 24. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Gux_Pingu 2. Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė: @Benito_Kenshini 3. Dėl kokių priežaščių peikiate šį prižiūrėtoja?:Įspėjimų bei perspėjimų vengimas (2x). 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/FOBa1k1
 25. Gux_Pingu

  [Dalinuosi] Mano naudojamos modifikacijos.

  Sveikas, @Royal_Queen. Dėkoju už pasidalintas modifikacijas. Dėja, bet atlygis už modifikacijas nebus suteiktas. Tema bus užrakinta automatiškai po 7 dienų.
 26. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Royal_Queen Kokia tai modifikacija: Keliai, augalai, lempos, skinai. Ar tai yra jūsų modifikacija: Ne. Ar norite atlygio už šią modifikaciją: Jo 8 milijonų. Keliai: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/25377-hd-dorogi-v30.html Augalai: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/27616-new-vegetation-2013.html HD skinai : http://www.mediafire.com/file/8nekcs8b0mcsnnw/HD_GTA_SKIN_PACK_by_Minde95s.7z/file Lempos : https://www33.zippyshare.com/v/23123716/file.html
 27. Papeikimai - Pagyrimai - Čia galėsite Peikti arba pagirtį mūsų firmos darbuotoją. Anketos šablonas norint Papeikti mūsų firmos darbuotoją Jūsų V_P: Kodėl norite papeikti mūsų firmos darbuotoją?: Įrodymai [ Foto , Video ]: Anketos šablonas norint pagirti mūsų firmos darbuotoją Jūsų V_P: Kodėl norite pagirti mūsų firmos darbuotoją Įrodymai [ Foto , Video ](Nebūtina):
 1. Rodyti daugiau veiklos

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke
×