Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Akihiko_Izanagi

  Konkursai//Taisyklės, Šablonas

  Šioje Temoje bus aprašomos taisyklės prieš konkurso paskelbimą jų nesilaikius - Konkursas TRINAMAS Rašyti tik į temą ( Susiję su KONKURSAIS ) Rašyti pagal anketą pateiktą apačioje: Jūsų V_P Žaidime: Kokį konkursą darysite? : Laiko Terminas: Išsamiai apie jūsų skelbiamą konkursą : Atlygis laimėtojui: Jis vyks Forume ar Serveryje?: Kaip bus renkamas nugalėtojas?: Nerašyti beverčių komentarų. Terminui pasibaigus jei nebus paskelbtas laimėtojas TEMA BUS RAKINAMA BE LAIMĖTOJO. Jei neturite pinigų sumokėti laimėtojui (ar kito žadėto prizo) bus ŠALINAMAS konkursas ir žaidėjas bus nubaustas. JEI SUTINKATE SU TAISYKLĖMIS TAI KURKITE KONKURSUS IR LAIKYKITĖS TAISYKLIŲ+ ŠABLONO. Sekmės!!
 3. Rejus_Geras

  Siūlau Rejus_Geras

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rejus_Geras Jūsų siūloma idėja?: Kad baikeriai ir dyleriai negalėtu pravažiuoti per pasienį Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ] Yra daugiau įvažiavimu į LS be pasienio ir dyleriams bei baikeriams reiktu pro ten pravežt nelegalius krovinius Kuo jis bus naudingas?: Baikeriams, dyleriams bus daugiau iššūkių. Bei šiek tiek palengvintu policijos darbą
 4. Rejus_Geras

  Siūlau Rejus_Geras

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rejus_Geras Jūsų siūloma idėja?:Padaryti tokia funkcija, kad fūristai su didesniu rangu galėtu daugiau dėžių vežti pvz 1. 10 2. 15 3. 20 ir t.t Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ] viską paaiškinau viršuje Kuo jis bus naudingas?:Paįvairins fūristų darbą
 5. Šioje temoje bus surašyti žaidėjai kurie turi įspėjimų.
 6. ŠIOJE TEMOJE BUS ĮRAŠOMI FJS DARBUOTOJAI(TAIP PAT JIE BUS ĮTRAUKTI Į NDS IR PAVADUOTOJAI AR DIREKTORIUS SURAŠYS ANKETĄ DĖL KO JUOS PRIDEDA Į FJS Jūsų V_P Žaidime: Kurį darbuotoją norite įtraukti į FJS: Vaizdinė Medžiaga (BŪTINA) : Ką jis padarė? : O Čia anketa ne vien direktoriui ar pavaduotojams, bet ir darbuotojams iš mūsų firmos ar kitų. Jūsų V_P Žaidime: Kokiai Firmai Atstovaujate? : Darbuotojo kurį norite įtraukti į FJS V_P: Ką jis padarė(IŠSAMIAI) Įrodymai: DARBUOTJAI KURIE ĮTRAUKTI Į FJS:
 7. Akihiko_Izanagi

  Fix&Care//Algų Sistema

  Šioje Temoje bus aprašoma kaip bus mokamos algos ir priežastys kodėl jos bus kai kuriems neišmokamos Galima negauti algos dėl nieko neveikimą ar net neprisijungimą Galima negauti algos dėl bendradarbių žalos Galima negauti algos dėl to kad esat Firmos Juodajame Sąraše Galima negauti algos dėl to, kad neužpildėte Dienos, Savaitės Ataskaitoje Šablonas pasirenkant kiek norite gauti algos ir dėl ko Jūsų V_P Žaidime Įrodymai, kad dirbate Fix&Care Firmoje: Ar neesate FJS(Firmos Juodajame Sąraše) ? : Kiek Norite gauti algos? : Kodėl Norite tiek gauti ?: Įrodymai(vaiz.Medžiaga): KITI DALYKAI APIE ALGAS Algos bus mokamos kas SAVAITĘ Algos gali būti skirtingos PRIVALOMA PATEIKTI DIENOS, SAVAITĖS ATASKAITĄ
 8. Rejus_Geras

  Paslaugos

  Joooo, sakiau senai Tyshawn sakė pataisys bet kaip matau nepataisė tai ne tau vienam ...
 9. Akihiko_Izanagi

  Paslaugos

  Kodėl man būna taip: Įsijungiu SAMP įvedu numeriu 1398 LSANTOS5 Akihiko_Izanagi ir nepapildo kreditų. Ką daryt ?
 10. Akihiko_Izanagi

  Siūlau Mantys_Samperis

  Žodis Klaviatūros kabutėse(Netiesiogine prasme) Tai vat nes kai temą kuri yra tos pačios parinktys
 11. Mantys_Samperis

  Siūlau Mantys_Samperis

  Aš nieko nesuprantu apie ką tu čia? Vpš pavogta iš temos kūrimo klaviatūros??? Wdym??
 12. Akihiko_Izanagi

  Siūlau Mantys_Samperis

  Manau įdėja tokia kaip ir pavogta iš temos kūrimo,,Klaviatūros'' Bet pats asmeniškai manau bent man būtų patogiau. UŽ Tai ką tu siūlei aš balsuoju TEIGIAMAI.
 13. Mantys_Samperis

  Siūlau Mantys_Samperis

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantys_Samperis Jūsų siūloma idėja?: Siūliau tokią idėją kaip būsenos atnaujinimus. Jūsų siūlomas pasiūlymas [ išsamiai ]: Nu čia nežinau ką čia plačiau parašius. Like this https://prnt.sc/pt4z2n nereiktu nei šaukyklos, nes man asmeniškai šaukykla yra nepatogi ir atgyventa. Kuo jis bus naudingas?: Daug patogiau bus, galima bendrauti.
 14. MIchael_Salvatore

  Siūlau Michael_Salvatore

  tai be pakvetimo tesiog dirbtu ir automatiskai i banko kortele eitu uz kekviena minute pats serveris iskrt moketu
 15. Anthony_Martinez

  Siūlau Michael_Salvatore

  Gerai iš vienos pusės nebloga idėja, bet jei iššimt žaidėjams algas, kad negalėtų patys pasiimti, tai kas mokės jiems algas jei dirbs darbą be pakvietimo?
 16. MIchael_Salvatore

  Siūlau Michael_Salvatore

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Michael_Salvatore Jūsų siūloma idėja?:Siūlau algų mokejimo sistema pakeisti. Jūsų siūlomas pasiūlymas :Siūlau kad direktoriai galetu moketi algas pvz du kartus į savaite, tam tikru laiku, Patys darbuotojai algu pasimti negaletu algos butu išmokamos tik direktoriui nuvykus į savivaldybe automatiskai paspaudus moketi algas išmokamos algos pagal pradirbta laika vienu paspaudimu visiems darbuotojams . Žaidėjai galetu matyti pradirbta savo laika parše komanda /pradirbau taip pat matyti kitu darbuotoju pradirbtas min kad butu didesnę motyvacija gauti premija(daugiausiai pradirbes darbuotojas gautu premija čia jau nuo direktoriaus priklauso ) Kuo jis bus naudingas?:Taip butu ir patys direktoriai aktyvesni, privaletu lankytis bent du kartus i savite žaidime, žaidėjai stengtusi kuo daugiau min pradirbti kad gautu kuo didesne alga butu motyvacija, ir manau asirastu tikrai daugiau žaidėjų daugiau praleistu laiko online.
 17. MIchael_Salvatore

  Frakcijos kurios turi ĮSPĖJIMUS

  Šioje temoje bus rašomos frakcijos kurios turi įspėjimus, ir nusiženge. Frakcijos gaudamos 1/2 gaus pinigines baudas kurias sumokėję jie nusiims įspėjimą. Pirmą karta gaujai gavus 1/2 bauda sieks 100k. .Antrą kartą frakcijai sumokėjus baudą ir gavus 1/2 norint nusiimti įspėjimą frakcijai teks sumokėti 150k baudą . Po kiekvieno įspėjimo bauda didės 50k, Frakcijos vadovui už netinkamą elgesį (1/1) (BUS TRINAMA FRAKCIJĄ.)
 18. Neaktyvumas Jūsų V_P Žaidime: Įrodymai, kad priklausote M G S: Kiek laiko nebūsite? : Priežastis: Palikimas Jūsų V_P Žaidime: Įrodymai, kad priklausote M G S: Kodėl paliekate M G S?: Palinkėjimas ar Prsiminimas(foto) (NEBŪTINA):
 19. RANGAI Naujokas: Neturi privilegijų SKIN: Sedėjęs: Gali pravesti 1 EVENTĄ į sav. gaujai, + 100 į algą. Norint Pasikelti reikia : Nušauti, 10 policininkų Sudalyvauti 2 Veiklose. Skin Narkassa: Gali suorganizuoti vieną Grobimą į sav. +500 į algą ir gali pasiimt +1h pertrauką ir gali tapti prižiūrėtoju. Norint pasikelti : Nušaut, 25 policininkus Sudalyvaut 4 VEIKLOSE SKIN: Amžinas Kalinys: Gali pasiimti kokį nori transportą. Gali pasiimti 1 Laisvą dieną be priežasties bet su sutikimu. Gali tapti Co-Lead ir +1000 į algą. Norint Pasikelti: Nušauti 50 policininkų. Sudalyvaut 10 VEIKLŲ Skin: VALDŽIA: (LEAD, CO-LEAD, PRIŽIŪRĖTOJAI): Gali pasiimti iki 2 dienų laisvės su sutikimu. Tapti nauju Direktoriumi. Norint Pasikelti: Nušauti , 100 pareigūnų, Sudallyvaut 20 VEIKLŲ ir būti Prižiūrėtoju, Pavaduotoju ar Direktoriumi. Skin : ĮSIRAŠYMAS Jūsų V_P Žaidime: Įrodymai, kad priklausote M G S: Pasikėlimas Jūsų V_P Žaidime: Įrodymai, kad priklausote M G S: Į kokį rangą norite pasikelti? : Įrodymai, kad atlikote Užduotis:
 20. Nepalikti gaujos narių Bėdoje. Klausyti Valdžios. Būti susipažinus su Pagr. Informacija. Žinoti gaujų taisykles. Savo gaujos narių NEŠAUDYTI ar NEŽUDYTI Norint prisijungti prie gaujos reikia : 5000$, bent 1000xp, Discord ir Keybind VALDŽIA Lead: Akihiko_Izanagi Co-Lead: Nėra Co-Lead: Nėra Grobimų Prižiūrėtojas: Nėra Gaujos Prižiūrėtojas: Nėra TRANSPORTAS: Previon Slamvan: Bazė: Groove Street
 21. MIchael_Salvatore

  Gaujų/Frakcijų Kurimas Anketa

  PATVIRTINTA
 22. Tyshawn_Santos

  Svarbi naujiena

  Taigi sveiki draugai ir kolegos noriu pranešti jums svarbią naujieną kuri jus turėtų nudžiuginti. Naujieną būtų tokia, kad turime koduotoją kuris tobulins mūsų serverio modifikaciją, kad jums mielieji būtų įdomiau žaisti, o bus atnaujinta dauguma dalykų viskas prasidės nuo pat žaidimo pradžios kitaip sakant nuo starto. Labai daug dėmesio skirsime naujokams, atnaujinti sistemas, kad naujokai iškart susidomėtų žaidimu, kad juos sudomintų, daugiau nieko nesakysiu viską pamatysite patys. Atnaujinimas turėtų pasirodyt šią arba kitą savaitę. Norėčiau jūsų paprašyti, prie serverio veiklos ir parašyti savo įdėjas ko manote serveryje trūksta, ko norėtumėte dar, kad atsirastų viską rašykit pasiūlymai skiltyje kiekviena anketa bus perskaityta ir galbūt ją išvysite serveryje.
 23. MIchael_Salvatore

  Malboro Gang Smokers MGS

  Gaujos/frakcijos istorija. XVI a. Malboro Gang Smokers buvo žiauri frakcija. Ji Žudydavo ar Grobdavo pastatus dėl pinigų arba dėl malonumo. Atėjus vienai dienai kovojo : M G S prieš Ballas ir Los Varrios Aztecas ir tada...... Visa frakcija buvo IŠŽUDYTA. Tarp M G S narių atsirado ir išdavikai kurie pranešė apie M G S planus. M G S Frakcijai išmirus niekas nenorėjo, kad baigtųsi taip pat tiesiog ,,nesirovė'' prieš kitas gaujas.....Bet vienas žmogus vardu Akihiko norėjo užbaigti nebaigtą darbą. Nes jo proprosenelis buvo gerbiamas Malboro Gang Smokers Vadas. Akihiko sužinojęs apie M G S ir savo proprosenelį įniršo kaip niekad. Bet sustojęs pagalvojo,,Kodėl MAN nepabaigus darbo ?''. Nuo tos dienos 2019 Lapkričio 5-ają buvo Restauruota Malboro Gang Smokers Frakcija. Akihiko išbandė norinčius. Vienus išlaikiusius PRIIMDAVO, o neišlaikiusius NUŽUDYDAVO. Mat tokia ir yra MGS atsiradimo istorija.
 24. MIchael_Salvatore

  Gaujų/Frakcijų Kurimas Anketa

  PATVIRTINTA
 25. Ankstesni
 26. MIchael_Salvatore

  Skundai/Papeikimai.

  Skundų pateikimas ant žaidėjų, kurie nusižengė gaujų/frakcijų taisyklėms. SKUNDO ŠABLONAS: Skundo pavadinimas : (Frakcijos pavadinimas kuri nusiženge taisyklėms.) 1. Jūsų Vardas_Pavardė:2. Laikas ir data, kada frakciją nusižengė:3. Foto/video įrodymas :4. Frakcijos pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):5. Jūsų komentaras (neprivaloma): SKUNDU TAISYKLĖS, INFORMACIJA 1. Skundai, užpildyti ne pagal šabloną, gali būti užrakinti ar ištrinti. 2. Į skundą nebus atsižvelgiama jeigu frakciją prasižengė seniau nei prieš 12 valandų. 3.. Skunduose gali komentuoti tik:a. skundo autorius;b. kaltinamas/peikiamas darbuotojas;c. liudininkai turintys įrodymų; 4.Jei skundo autorius skunde frakciją(Vadova) šneka nepagarbiai, jį įžeidinėja, skundas bus atmetamas, nors ir įrodymuose bus matyti, kaip frakciją pažeidė taisykles. 5.Negalima kelti skundų už draugą ar kitą asmenį. Kitaip skundas bus atmestas.
 27. MIchael_Salvatore

  Gaujų/Frakcijų Kurimas Anketa

  Šioje temoje rašomos anketos į frakcijų/gaujų kurimą viską užpildžius peržiūrėjus prižiuretojui bus patvirtinta arba atmesta. !!DĖMESIO!!Prieš pildant anketa butina perskaityti tema:<<Bendros gaujų/frakcijų taisyklės>> Frakcijų temos kūrimo reikalavimai:* ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime. 2. Patirties taškai žaidime(XP). 3. Gaujos/frakcijos pavadinimas. (Logotipas) (Negali buti žmogaus vardas, nesamoningi pavadinimai) 4. Gaujos/frakcijos apranga. 5. Gaujos/frakcijos vieta(bazė) 6. Gaujos/frakcijos istorija.
 1. Rodyti daugiau veiklos

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .