Jump to content

NAUJAS FORUMO DIZAINAS!

Taigi, šiek tiek informacijos apie naująį foumo dizainą...

Skaityti plačiau

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Frederico_Rodžeris

  Direktorių pavaduotojų neaktyvumas

  Direktorių ir Pavaduotojų neaktyvumas Kas gali būti nepranešus dėl aktyvumo? Galite gauti įspejimą, ir jeigu dažnai nepranešite galite netekti direktoriaus arba pavaduotojo pareigų. Turi būti labai svarbi priežastis kodėl jūs būsite neaktyvūs: Būtinai turite įvardinti rimtą priežastį kodėl būsite neaktyvūs - jeigu priežastis nebūs labai rimtos, ir dažnai pildomas neaktyvumas nušalintas nuo direktoriaus/pavaduotojaus pareigų. Kiek laiko ilgiausi gali pasiimti neaktyvumo? Dėl paprastesnės bėdos galite pasiimti 3 dienas. Jeigu jau ištiko tokia bėda kurios nenorite pranešti visiems turite parašyti DP privačia žinutę, ir galite daugiausiai gauti neaktyvumo 1 savaitė. Pabriežimas: Vienu metu negali būti neaktyvūs abu atstovai neaktyvumo metu privalo kažkas pavaduoti. Direktorius jeigu jo pavaduotojas neaktyvus. pavaduotojas jeigu jo direktorius neaktyvus. Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Kokio darbo esate Direktorius/Pavaduotojas: Kiek laiko būsite neaktyvus: Jūsų neaktyvumo priežastis: Kas jūs pavaduos kol jūsų nebūs:
 3. Frederico_Rodžeris

  Pavaduotojų paskirymai nušalinimai

  Pildant paskiryma gerai isiskaitykite Direktorius turi įsirinkti pavaduotoją kuris nėra juodajame sąraše. Direktorius gali skirti pavaduotoją tik po 48 valandų nuo direktoriaus pareigų gavimo. Direktorius turi pasirinktį tikrai patikimą asmenį kuris žino kad jam padės, kad vėliau nesusilauktu nemalonės. Direktorius negali skirti pavaduotojo kuris nedirba pas jūsų firmoje. Norint nušalinti pavaduotoją būtinai turite įrašyti jo išbuvimo laikotarpį, kad žinotumeme kiek laiko išbuvo pareiguose. Paskirymas Jūsų Vardas_Pavardė: Kokios firmos esate direktorius: Vardas_Pavarde skiriamo pavaduotojo: Kodėl pasirinkote jį kuom jis būs jūms naudingas: Ar šis žaidėjas nėra juodajame sąraše: Ar praejo nuo jūsų direktoriaus gavimo 48 valandos: Nušalinimas Jūsų Vardas_Pavardė: Kokios firmos esate direktorius: Vardas_Pavarde nušalinamo pavaduotojo: Kodėl jūs jį nušalinate: Ar šis žaidėjas išbuvo šiuose pareiguose 14 kalendorinių dienų:
 4. Direktorių pavaduotojų taisyklės, privalumai. Direktorius/Pavaduotojas privalo gerbti kekvieną žaidėja. Negali priimti žaidėjų į darbą su pakvietimų be serverio arba forumo atrankos. Direktorius/Pavaduotojas turi laikytis visų bendrų serverio taisyklių. Direktorius/Pavaduotojas negali ižeidinėtį darbuotojų. Direktorius/Pavaduotojas turi būti supratingas, ir išklausyti kekvieną darbuotoją. Draudžiama žaisti kituose SA-MP projektuose. Draudžiama imti iš žaidėjų kyšius ir jais naudotis. Draudžiama iš darbuotojus išmesti iš darbo be jokios priežasties. Kekvienas Direktorius/Pavaduotojas privalo prižiūrėti savo firmą tinkamai. Negali Direktorius paskirti pavaduotoją imant kyši. Kekvienas Direktorius/Pavaduotojas privalo prasinešti apie savo iš anksto neaktyvumą. Direktorius/Pavaduotojas negali piknaudžiauti komandomis. Draudžiama Direktoriui dažnai paskirinėti šalinti pavaduotojus. Kiekvienas direktorius privalo išbūti direktoriumi 24 dienas. Kiekvienas pavaduotojas privalo išbūtų pavaduotojų bent 7 dienas. Kiekvienas Direktorius/Pavaduotojas privalo būti atsakingas už savo pareigas. Direktorius/Pavaduotojas privalo siekti kuo geresnio rezultato. Direktorius privalo stengtis išbūti savo pareiguose kuo ilgiau, idėti daug savo darbo, naujų idėjų, ir parodyti kuo geresnius rezultatus, ir nenuvilti DP už suteiktą šąnsą. Draudžiama Direktoriui/Pavaduotojui darbuotojui suteikti darbuotojui lengvumus (kelti rangą,nereguoti į jo nusižengimus,kenkimą žaidėjams). Direktorius/Pavaduotojas privalo pasirūpinti jei darbuotojas neišdirbo 7 dienas jūsų firmoje turi būti patekęs į juodajį sąraša. Direktorius negali žaidėjus traukti iš juodo sąrašo už serverio valiuta. Direktorius/Pavaduotojas privalo siekti užimti darbuotojus veiklomis. Direktorius/Pavaduotojas privalo kekvieną savo darbuotoją tinkamai apmokyti dirbti. jūsų firmoje. Direktorius privalo skiriant pavaduotoją prisiimti už jį atsakomybę. Direktorius negali naudotis darbo seifų savo tikslams. Direktorius/Pavaduotojas privalo savo darbuotojui užtikrinti kuo geresnes sąlygas. Kiekvienas Direktorius privalo į savaitę bent 1-2 kartus skirtį premijas savo darbuotojams. Kiekvienas Direktorius privalo kiekvienam žaidėjui duoti vienodą premiją/atliginima. Pagarbiai, Rodžeris.
 5. Frederico_Rodžeris

  Gaivinam serverį. Istorija, kaip atradau serverį!

  Manau įmanomas dalykas, tereikia noro ir pastangų.
 6. Jonas_Nikez

  Gaivinam serverį. Istorija, kaip atradau serverį!

  Norint kad serveris pradetu atsigauti reikia aktyvios komandos kuri ne tik i foruma prisijungtu o ir serveri palaikytu aktyvuma, tarkim su darbais, misijom ir pan. Dabar ateina naujas zaidejas nu gerai pasikelia xp nori i koki nors darba o direktoriaus nera, direktoriu priz isvis nematau nors jis dabar yra vienintelis zmogus kuris gali priimti i darba, norint kad kas zaistu reikia stengtis ne forumo temom o serverio aktyvumu. Kad sukursi tema ''Gaivinam serveri'' dar nieko nereiskia. Reikia ir atnaujinimu ir buvimo serveri
 7. Tyshawn_Santos

  Gaivinam serverį. Istorija, kaip atradau serverį!

  Taip reikia tik pasistengti visiems.
 8. Anthony_Martinez

  Gaivinam serverį. Istorija, kaip atradau serverį!

  Serveris yra tikrai geras, daromi atnaujinimai. Yra klaidu? Bus greitai ištaisytos. Kartu manau tikrai pavyktu atgaivinti.
 9. Sveiki visi skaitantys šita rašleva, nesu nei poetas, nei koks rašytojas, bet manau, kad visi kartu mes galime atgaivinti LSantos.lt projektą. Tik mums reikia jūsų pagalbos. Visų pirma, atradau šita projektą, iš savo gero draugo @Anthony_Martinez kuris pasiūlė, žaisti šitame projekte. Iš pradžių galvojau, kad serveris niekam tikęs, bet jis kažkuo mane pakerėjo, gal serverio administracija, ar dar kažkuo, tai nusprendžiau pasilikti ilgesniam laikui, gal nėra labai daug žaidėjų, bet čia gali susirasti įdomios veiklos. Tai visus kviečiu reklamuoti serverį ir žaisti šitame projekte. Dėkui @Tyshawn_Santos už suteikta šansą. Neužmirštam prabalsuoti už serverį: https://www.gtatop.lt/serverio_informacija/2052/lsantosltlossantosgyvenimas-samp.html Ačiū, kad perskaitėt rašleva baigta! @Bmw_Weed.
 10. Ankstesni
 11. Jonas_Nikez

  Atnaujinimas | LS 0.0.7v

  Geri atnaujinimai. Galetu buti siek tiek didesni. Taciau reikia permainu ne tik skripte bet ir komandoje. Aktyvuma turi rodyti kiekviena diena
 12. 𝓛𝒶𝓊𝓇𝒾𝓈_𝓐𝓏𝓉𝑒𝓇𝑜s

  Atnaujinimas | LS 0.0.7v

  Šaunus update.
 13. Monster_Energy

  Atnaujinimas | LS 0.0.7v

  Džiaugiuosi, kad po truputi judate ! Sekmės jums :)
 14. Bmw_Weed

  Atnaujinimas | LS 0.0.7v

  Šaunus atnaujinimas!
 15. Tyshawn_Santos

  Atnaujinimas | LS 0.0.7v

  Taigi skelbiu dar vieną nediduką serverio atnaujinimą 1. Jerry ir Statoil degalinėse padarytos parduotuvės galite nusipirkti maisto ir t.t. 2. Sutvarkyta klaida kai įsėsdavai į darbinį transportą 2x kartų rašydavo, kad užsisekti diržą. 3. Naujas spidometras. 4. Naujas hud'as. 5. Nauja mechanikų bazė. https://www.part.lt/perziura/e619706cf20f831673581782ceacb9bb337.png https://www.part.lt/perziura/7e6584b190931f1acedb9e0b060e7baf564.png https://www.part.lt/perziura/2c99961eceae80595bf481b08cb09aca278.png 6. Naujas prisijungimo registracijos vaizdas.
 16. Tyshawn_Santos

  Siūlau Rejus_Geras

  Nereikalingas dalykas, nes administracija gali ištraukt mašiną iš vandens.
 17. 𝓛𝒶𝓊𝓇𝒾𝓈_𝓐𝓏𝓉𝑒𝓇𝑜s

  Padėkime serveriui plėstis kartu!

  Sveiki visi, nesu nei administratorius šiame serveryje niekas. Tiesiog matau kad projektas gali gyvuoti ir labai gerai, modifikaciją išvystyta yra gerai, šiek tiek bugų yra, bet gi jų visur yra tiesą? Taigi užėjo noras kažką bandyti daryti dėl serverio gerovės, turim gražų forumą tobulą modifikaciją, gerą savininką, tik manau trūksta motyvacijos tiek jums tiek serverio žaidėjams. Siūlau susirasti scripterį @Tyshawn_Santos kuris tikrai išmanytu savo darbą ir mūsų modifikaciją tobulintų. Visų serverio žaidėjų prašau prisidėti prie serverio reklamos, taip pat pabandysiu sukurti kuo gražesnę serverio atributiką kad žaidėjus trauktų ir vėl pradėtume surinkinėti žaidėju, labai didelių tikslų aš jums nekeliu, bet manau 10-20 žmonių jau vis šis tas būtų, manau toliau galėtume siekti ir daugiau. @Bmw_Weed @Tyshawn_Santos
 18. Atrankos į direktorius yra laikinai stabdomos! Temos vėl pasirodys savaitės bėgyje kurioje jos atsinaujins. Anketos vėl bus atidarytos 12/22. Tie kurie buvo pilde iki to laiko iki vakaro sulauks apžvalgos.

 19. Jonas_Nikez

  Projekto gaivinimas? Ar pavyks?

  Serveri reikia gaivintin darant ka nors idomaus arba nematyto. Zaidejei kalbes vienas per kita ir taip gali pritraukti kitus.Svarbiausia nenuleisti ranku
 20. Serveris bus pajungtas?

 21. Jonas_Nikez

  Mini atnaujinimas

  Po truputį judame.į priekį. Daugiau tokiu mini atnaujinimų ir rimtesnių pagrindiniu
 22. Jonas_Nikez

  Atnaujinimas LS 0.0.6v

  Tikėkimės senaktys bus kažkas įdomaus
 23. Jonas_Nikez

  Atnaujinimas LS 0.0.5v

  Geri atnaujinimai
 24. Jonas_Nikez

  Atnaujinimas LS 0.0.4v

  Visai.nieko tik daugiau reikia dirbeti prieš paprastų komandų o savininkų komandas reiktų slepti
 25. Jonas_Nikez

  Atnaujinimas LS 0.0.3v BETA

  Neblogi atnaujinimai. Bent aš Taromatus matau pirmą karta
 26. Jonas_Nikez

  Siūlau Mafijozas_Baryga

  Policijos direktorius pats gali sukurti tokį dalyką iš patyrusių darbuotojų ir tiek. Nereikia apkrauti serverio
 27. Tyshawn_Santos

  Siūlau Mafijozas_Baryga

  Policijos darbuotojai ir taip gali tikrinti krovinius
 1. Rodyti daugiau veiklos

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×

Svarbi informacija

Į jūsų įrenginį įdėjome slapukus, kad ši svetainė būtų saugesnė. Galite pakoreguoti savo slapukų nustatymus .